Święta z World of Tanks. Chuck Norris jednym z bonusów do zdobycia!

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 7.12.2020, 11:42 Aktualizacja: 7.12.2021, 11:44
Romans aktorów i celebrytów z grami wideo może mieć różne formy – znane persony użyczają wówczas swojego głosu lub wizerunku, a czasem są po prostu częścią kampanii marketingowej. W przypadku World of Tanks i Chucka Norrisa mamy do czynienia z połączeniem wszystkich tych rzeczy. Aktor znany głównie z filmów akcji z lat 90. został ambasadorem gry Wargamingu i będzie promował coroczne, świąteczne wydarzenie w tym tytule.
0 Udostępnień

Chuck Norris w świecie czołgów

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a co za tym idzie, w przypadku wielu produkcji możemy liczyć na specjalne wydarzenia, w trakcie których pojawią się nowe tryby zabawy lub będzie można zdobyć oryginalne elementy kosmetyczne. Nie inaczej jest w przypadku World of Tanks, aczkolwiek w odróżnieniu od lat poprzednich, tym razem świąteczne wydarzenie uświetni Chuck Norris.

Co prawda aktor ma swoje najlepsze czasy za sobą, niemniej ciągle jest obecny we wspomnieniach i sercach wielu osób, które wychowywały się na amerykańskich filmach akcji z lat 90. ubiegłego wieku. Norris został ambasadorem gry – z czym dokładnie się to wiąże? W ramach sezonowego wydarzenia (od 9 grudnia bieżącego roku do 11 stycznia 2021) garaże graczy zamienią się w świąteczne miasteczka, którego jednym z mieszkańców ma być właśnie wspomniany aktor. Będzie on dawał użytkownikom codzienne wyzwania (łącznie ma ich być 32), za które można zdobyć różnego rodzaju bonusy.

Gracze mówią, że musiałem być w przeciwnej drużynie, jeśli przegrywają… i prawdopodobnie mają rację! Gdy stawka jest wysoka, kiedy sytuacja robi się krytyczna, ja nigdy nie cofam się przed wyzwaniem. Mam nadzieję, że moi koledzy czołgiści sprawią, że będę dumny i podejmą wyzwanie Chucka!

Czytamy w informacji prasowej. Jedna z nagród to Chuck Norris jako dowódca czołgu. Zobaczymy wizerunek aktora oraz usłyszymy jego głos. Co najlepsze – bonus pozostanie dostępny nawet po zakończeniu sezonu świątecznego.

Twórcy przygotowali również specjalną niespodziankę, która nie będzie wymagać od graczy wykonywania wyzwań – wystarczy zalogować się po 9 grudnia do World of Tanks na komputerach osobistych, by odebrać „zupełnie nowy, niemiecki niszczyciel IV poziomu Pz.Sfl. IC z mechanizmem ładowania automatycznego”.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments