World of Tanks jeszcze w tym roku pojawi się na Steamie

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 5.02.2021, 13:23 Aktualizacja: 5.02.2022, 13:23
Wargaming rozwija swoją flagową grę od ponad dekady, ale dotychczas World of Tanks na pecetach było dostępne jedynie na dedykowanej platformie białoruskiej firmy. Zmienić ma się to w bieżącym roku – Wargaming poinformował właśnie, że produkcja o walce drugowojennych czołgów pojawi się na Steamie. Firma uruchomiła już kartę produktu na platformie Valve.
0 Udostępnień

Ciekawe, czy z tej okazji pojawią się czołgi na parę…

World of Tanks ciągle ma się świetnie, a już wkrótce może dojść do znacznego zwiększenia bazy użytkowników produkcji. W informacji prasowej Wargaming poinformował o nieodległej premierze swojej flagowej produkcji na Steamie. Dotychczas osoby grające w World of Tanks na komputerach osobistych musiały korzystać z Wargaming Game Center, jednak już wkrótce gra wraz z całą zawartością trafi na Steama.

Zawsze chcieliśmy, aby World of Tanks było dostępne dla każdego zainteresowanego, także jest to naturalny krok, że zapraszamy graczy steamowych do naszej rodziny. Już wkrótce, użytkownicy Steam będą mogli doświadczyć intensywnych walk i mamy nadzieję, że im się spodobają!

Wspomina Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. Dokładna data wydania nie jest jeszcze znana, jednak już teraz podkreślono, że steamowa wersja przeznaczona jest dla nowych graczy. Oznacza to, że nie będzie możliwa migracja kont i przeniesienie swoich postępów z platformy białoruskiego wydawcy na Steama. Ciągle jednak możliwym będzie cross-play pomiędzy graczami z obu platform.

Dokładna data wydania World of Tanks na Steamie nie jest jeszcze znana. Wiadomo tylko, że ma to nastąpić w 2021 roku.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments