World of Tanks z 60 FPS i natywnym 4K na PS5 i Xbox Series X|S

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 19.11.2020, 10:18 Aktualizacja: 19.11.2021, 10:18
Najpopularniejsza produkcja Wargamingu nieprzerwanie trwa, a wraz z nadejściem nowej generacji, deweloperzy postanowili dostosować World of Tanks do możliwości konsol nowej generacji. Oprócz rozgrywki w wysokiej rozdzielczości i wyższej liczbie FPS-ów, gracze mogą liczyć na krótsze czasy ładowania i rozgrywkę między platformową i międzygeneracyjną.
0 Udostępnień

World of Tanks gotowe na nową generację

Kolejna generacja konsol wystartowała – PlayStation 5 zaliczyło w końcu globalną premierę, a kolejni deweloperzy informują o przeniesieniu swoich gier na nowe sprzęty. Wargaming, za pośrednictwem informacji prasowej, podzielił się wiadomością, z której wynika, że World of Tanks jest już dostępne na wszystkich konsolach nowej generacji.

Jestem niesamowicie dumny, że jako jedna z pierwszych gier-usług możemy ogłosić wsteczną kompatybilność na nowej generacji konsol. Dzięki sukcesowi jaki odnosimy z grą przez ostatnie 6 i pół roku możemy poszczycić się ponad 20 milionów graczy w naszej grze i cieszę się, że teraz World of Tanks jest dostępne na najpotężniejszych konsolach w historii.

Co zaoferuje World of Tanks na nowych konsolach? Oprócz 4K i 60 FPS-ów gra będzie miała wsparcie dla HDR, co dotyczy również wersji tytułu na PS4 Pro i Xbox One X. Produkcja doczeka się również skróconych czasów ładowania (ach, te dyski SSD) i możliwości grania między platformami oraz między generacjami.

Gra na konsolach Sony i Microsoftu jest dostępna za darmo – zainteresowani mogą ją pobrać za pośrednictwem PlayStation Network i Xbox Live.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments