World of Warcraft: Shadowlands z nową datą premiery

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 30.10.2020, 13:59 Aktualizacja: 30.10.2021, 14:01
Shadowlands, nowy dodatek do World of Warcraft, miał pojawić się w październiku, ale ze względu na chęć dopracowania tytułu, deweloperzy postanowili przesunąć premierę. W momencie ogłoszenia komunikatu nie podano jednak jej konkretnej daty. Wczoraj ujawniono wreszcie, kiedy nowa zawartość pojawi się na serwerach.
0 Udostępnień

Rozszerzenie dla WoW już niebawem

Choć zeszłoroczny BlizzCon upływał raczej pod znakiem kontrowersyjnej decyzji Blizzarda o zawieszeniu Chunga “Blitzchunga” Ng Waia, profesjonalnego gracza Hearthstone’a, to zapowiedź dziewiątego dodatku do World of Warcraft spotkała się rzecz jasna z pozytywnym odbiorem fanów. Shadowlands, mający przenieść graczy do tytułowej Krainy Cieni, nie dostał wówczas konkretnej daty wydania, jednak firma zapewniała, że rozszerzenie pojawi się w 2020 roku.

I ostatecznie słowa dotrzymała, choć dodatek pojawi się nieco później, niż zakładano. Według pierwotnego planu World of Warcraft Shadowlands miał zadebiutować 27 października, ale ze względu na chęć dopracowania “endgame’u” (końcowej fazy gry dla wysokopoziomowych graczy) odłożono premierę. Wczoraj wreszcie poznaliśmy pożądaną informację i wiemy już, kiedy dodatek pojawi się na serwerach – będzie to 23 listopada.

Blizzard ujawnił również, o których godzinach pojawi się aktualizacja w danym regionie – w Polsce będzie to noc pomiędzy 23 a 24 listopada.

Firma zapowiedziała także specjalne wydarzenie przedpremierowe, które odbyć ma się 10 listopada. Ponadto zaprezentowano nowy fabularny zwiastun.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments