WWE 2K Battlegrounds. Premiera gry już jesienią

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 23.07.2020, 11:33 Aktualizacja: 23.07.2021, 11:33
Na świecie do wrestlingu wciąż podchodzi się z dozą dystansu – co prawda nie brakuje wielkich pasjonatów, lecz jest także sporo osób, które nie śmieją go rozpatrywać w kategoriach sportu. Być może zachętą do bliższego zapoznania się z wrestlingiem będzie poświęcona mu gra. Premiera najnowszej już wkrótce. Zapowiadamy nadejście WWE 2K Battlegrounds.
Premiera WWE 2K: Battlegrounds już we wrześniu.
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery WWE 2K Battlegrounds poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera WWE 2K Battlegrounds?

Omawiana gra trafi na rynek 18 września 2020 roku. Z pewnością tytuł ten może być dla wielu użytkowników sporym zaskoczeniem i zdążyli już zadać sobie pytanie: A co z WWE 2K21? Twórcy postanowili nie wydawać w tym roku nowej odsłony serii, a powodów dla tej decyzji należy upatrywać w porażce, jaką poniosło WWE 2K20. Gra zarówno spotkała się z bardzo negatywnymi opiniami, jak i odnotowała wyjątkowo niskie statystyki sprzedaży. Najwyraźniej deweloperzy uznali, że warto dać sobie trochę przerwy i być może na 2021 roku przygotować spełniające oczekiwania dzieło.

WWE 2K Battlegrounds to spin-off serii 2K Sports.

Aby w tym roku gracze nie pozostali z niczym, zapowiedziana została premiera WWE 2K Battlegrounds, czyli spin-offu serii. Na sklepowe półki trafi 18 września 2020 roku i ukaże się w wersjach na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One. Za przygotowanie produkcji odpowiada Saber Interactive, wydaniem natomiast zajmie się 2K Sports.

Ludzie ringu

Oczywiście ogólne cele spin-offu nie odbiegają od tych, które znamy z zasadniczej części serii WWE 2K – chodzi o zaproponowanie graczom rozgrywki stanowiącej zapaśnicze pojedynki na ringu przy wykorzystaniu rozmaitych ciosów, chwytów oraz rzutów. W WWE 2K Battlegrounds nie zabraknie jednak cech wyróżniających je na tle innych produkcji wrestlingowych. Jest to przede wszystkim kreskówkowa konwencja.

W spin-offie czeka nas sporo przerysowanych, karykaturalnych zmagań sportowych, a poza typowymi dla wrestlingu zagraniami można się spodziewać specjalnych mocy oraz interakcji z otoczeniem – w efekcie zawodnicy popiszą się umiejętnościami magicznymi, wykorzystają ogień, a wokół ringu krążyć będą aligatory, które niespodziewanie także mogą się włączyć do zabawy. Z pewnością rozgrywce nie zabraknie widowiskowości i przerysowania przy jednoczesnym odejściu od realizmu.

Naturalnie WWE 2K Battlegrounds zakłada grę w trybie indywidualnym lub multiplayer. Nie zabraknie możliwości szlifowania umiejętności w pojedynczych starciach oraz przystąpienia do turnieju online i pokuszenia się o zdobycie tytułu króla pola walki. Naszych zawodników będziemy mogli personalizować – dokupować im różne elementy wyposażenia oraz edytować ich wyglądać. Tak samo będziemy modyfikować areny i dostosowywać wizerunek ringu do naszych wyobrażeń. Bez wątpienia zapowiada się pełna absurdu, surrealistyczna rozgrywka, która z nieco innej perspektywy pozwoli spojrzeć na zmagania wrestlingowe.

Ile zapłacimy za WWE 2K Battlegrounds?

Grę można już zamawiać w ofercie przedsprzedażowej.

Koszt standardowej edycji WWE 2K Battlegrounds w wersji na PC to 39,99 dolarów. Taką samą kwotę zapłacimy za wydanie na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One – bez względu na wybór gry w formie fizycznej lub cyfrowej.

WWE 2K: Battleground to odpowiedź na brak premiery WWE 2K21.

Warto rozważyć zakup Deluxe Edition – wyłącznie w wydaniu cyfrowym. W przypadku wersji zarówno na PC, jak i konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One jest to kwota 49,99 dolarów.

Wydanie Deluxe Edition zawiera:

  • trzy wersje każdej Superstar: Steve Austin, The Rock, Ronda Roussey,
  • dodatek przedsprzedażowy Edge,
  • dodatkowych 1100 Golden Bucks na odblokowanie kolejnych WWE Superstars i Legends.
Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments