Wybory Paytona Hobarta. Premiera 2. sezonu w Netflix już wkrótce

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 2.06.2020, 14:36 Aktualizacja: 2.06.2021, 14:36
Wątpliwe, abyśmy w naszym kraju byli spragnieni politycznych historii. Na szczęście filmowe produkcje poświęcone walkom o rządy bywają zdecydowanie bardziej przystępne, ciekawsze – za przykład czego posłużą Wybory Paytona Hobarta. Premiera 2. sezonu opowieści o niezwykle ambitnym młodym polityku już w czerwcu na Netflix!
Wybory Paytona Hobarta - premiera 2. sezonu już w czerwcu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 2. sezonu Wyborów Paytona Hobarta poruszone zostały następujące tematy:

Na kiedy zaplanowano premierę 2. sezonu Wyborów Paytona Hobarta?

Najnowsze odcinki omawianej produkcji trafią do bazy danych platformy Netflix 19. czerwca. Pierwszy sezon Wyborów Paytona Hobarta mogliśmy oglądać od września zeszłego roku i bardzo szybko pojawiła się wieść o zaplanowanym nakręceniu kontynuacji.

19. czerwca w Netflix nie zabraknie innych nowości. Zwłaszcza serialowych. Zainauguruje Podłoga do lawa, drugich sezonów natomiast doczekają się W rytmie Bossa Novy oraz Niemowlęta. W ofercie także filmowe premiery, których tytuły poznacie po zajrzeniu do naszego zestawienia zapowiadającego nowości Netflix na czerwiec 2020.

Wybory, które się odbędą

Tytułowy bohater od czasu dzieciństwa wiedział, że zostanie prezydentem kraju. Droga do objęcia tego stanowiska jest jednak długa i wyboista, a realizację swoich marzeń Payton musi rozpocząć od wykazania się na licealnej scenie politycznej. Stąd pomysł, aby startować w wyborach na przewodniczącego samorządu uczniowskiego.

W drugim sezonie omawianego serialu czeka nas przeskok na osi czasu i ukazanie dalszych losów Paytona – tym razem ambitny polityk jest już studentem nowojorskiego uniwersytetu i zamierza przystąpić do wyborów do Senatu. Konkurencję dla bohatera stanowi Dede Standish – doświadczona, przekonana o swoim przyszłym triumfie polityk. Rozpoczyna się zacięta kampania.

Politycy wracają na ring

W 2. sezonie Wyborów Paytona Hobarta nie zabraknie aktorów doskonale znanych z pierwszej odsłony produkcji.

  • Ben Platt – Payton Hobart
  • Bette Midler – Hadassah Gold
  • Gwyneth Paltrow – Georgina
  • Zoey Deutch – Infinity
  • Lucy Boynton – Astrid

Drugi sezon, podobnie jak pierwszy, liczyć będzie osiem epizodów trwających koło godziny.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments