Wychowane przez wilki. Kiedy premiera serialu Ridleya Scotta w HBO GO?

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 14.08.2020, 13:06 Aktualizacja: 14.08.2021, 13:19
Ostatnie reżyserskie oraz producenckie dokonania Ridleya Scotta, delikatnie mówiąc, nie należą do udanych. Zaawansowany wiekowo brytyjski filmowiec nie traci jednak zapału i można się spodziewać, że do swoich ostatnich dni będzie tworzyć nowe dzieła. Już niebawem w HBO GO odbędzie się premiera jego serialu – Wychowane przez wilki.
Wychowane przez wilki to serial Ridleya Scotta. Premiera w HBO GO we wrześniu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery Wychowanych przez wilki poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Wychowanych przez wilki?

Premiera omawianego serialu odbędzie się 4 września 2020 roku. Wychowane przez wilki zadebiutują na platformie HBO GO o godzinie 9:00 rano.

Trochę później zainauguruje emisja w kanale telewizyjnym. Premierę serialu w HBO wyznaczono na 23 października.

Androidy rodzicami ludzkości

Oczywiście osoby zaznajomione z twórczością Ridleya Scotta nie będą zaskoczone tym, że Wychowane przez wilki są projektem z gatunku science-fiction. Właściwie od początku swojej kariery brytyjski filmowiec skupia się przede wszystkim na opowieściach fantastycznonaukowych, a takie tytułu jak debiutancki Pojedynek, Thelma i Louise czy Adwokat są wyjątkami odstępującymi od reguły.

Historia Wychowanych przez wilki skupia się na losach dwóch androidów, których zadaniem jest wychowywanie ludzkich dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Codzienność zaburzają religijne konflikty, które zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii. Okazuje się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń stanowi trudne i bardzo niebezpieczne zadanie. Ridley Scott zajął się reżyserią dwóch z łącznie dziesięciu odcinków, które składają się na pierwszy sezon produkcji.

Sprawdź obsadę serialu

Do zespołu aktorskiego serialu Ridley Scott zgromadził między innymi następujące nazwiska:

  • Amanda Collin – Matka
  • Abubakar Salim – Ojciec
  • Winta McGrath – Campion
  • Niamh Algar – Sue
  • Jordan Loughran – Tempest

Serial został wyprodukowany przez Scott Free Productions. Producentami serialu są wspomniany Ridley Scott, Aaron Guzikowski, który jest również twórcą i scenarzystą serialu, a także David W. Zucker, Jordan Sheehan, Adam Kolbrenner oraz Mark Huffam.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments