Zapowiedź Flashback 2. Powstanie sequel platformówki

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 5.05.2021, 12:02 Aktualizacja: 6.05.2022, 10:53
Zapowiedziano kontynuację Flashback. Sequel platformówki od studia Delphine Software powstanie po blisko 30 latach od debiutu pierwszej części.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Firma Microids dostarczyła wczoraj bardzo ciekawych wieści. Za pośrednictwem oficjalnego konta na portalu społecznościowym Twitter poinformowano o planach przygotowania Flashback 2. Na ten moment otrzymaliśmy jedynie zabawkę do tematu w postaci niewiele mówiącej grafiki z uobecnionym na niej tytułem gry, ale już sam fakt powstania sequelu mocno intryguje.

Pierwszy Flashback, wyprodukowany przez studio Delphine Software, ukazał się na rynku we wrześniu 1993 roku. Ze względu na wysokiej jakości animacje oraz wciągającą fabułą z akcją osadzoną w klimatach science-fiction szybko stał się kultowym tytułem z gatunku pozycji przygodowo-zręcznościowych. W 2018 roku z okazji 25 urodzin doczekał się odświeżonej wersji, dedykowanej PC oraz konsolom PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Kilka lat wcześniej wydano remake, który nie spotkał się jednak ze zbyt entuzjastycznym odbiorem.

Premierę drugiej części Flashback zaplanowo na przyszły rok. Na ten moment trudno powiedzieć cokolwiek na temat fabuły czy specyfiki gry. Na pewno ukaże się w edycjach na komputery osobiste oraz konsole. Zgodnie z zaleceniem od firmy Microids – należy po prostu cierpliwie czekać na napływ kolejnych wieści.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments