Zobacz 7 pierwszych minut nowego Mortal Kombat!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 21.04.2021, 10:51 Aktualizacja: 21.04.2022, 10:51
W najbliższy piątek, 23 kwietnia, odbędzie się premiera Mortal Kombat. Widzowie mogą już teraz obejrzeć pierwsze 7 minut filmu.
0 Udostępnień

Źródło: IGN/Twitter

Twórcy danego filmu najczęściej opierają kampanię marketingową na wypuszczaniu zwiastunów, poszczególnych kadrów czy wywiadów z aktorami. Autorzy Mortal Kombat, którego premiera przypada na najbliższy piątek, 23 kwietnia, zadbali o zainteresowanie swoją produkcją w jeszcze inny sposób. Za pośrednictwem portali społecznościowych udostępnili pierwsze 7 minut filmu.

Nie chcąc zdradzać, co konkretnie składa się na początek Mortal Kombat, powiemy tylko, że reakcje widzów na udostępniony materiał są w dużej mierze pozytywne. W sekwencji otwierającej nie brakuje elementów, na które czeka się przede wszystkim, czyli dynamicznej akcji oraz krwawej jatki. Uwagę przykuwa także chłodna kolorystyka obrazu.

23 kwietnia wyreżyserowany przez Simona McQuoida Mortal Kombat trafi do repertuaru amerykańskich kin oraz oferty HBO Max.  Stanowi adaptację kultowej gry komputerowej. Co prawda w ostatnich latach nie brakowało ekranowych utworów opartych na Mortal Kombat, niemniej tegoroczny film to pierwsza tak głośna i szeroka proklamowana produkcja od 1997 roku i czasu premiery Mortal Kombat 2: Unicestwienie.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments