Zobacz nową bijatykę od Marvela!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 19.04.2021, 17:02 Aktualizacja: 19.04.2022, 17:02
Nowe produkcje od Marvel Studios zbliżają się nieuchronnie. Jedną z nich jest Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Właśnie udostępniono premierowy zwiastun zapowiadający film.
0 Udostępnień

Superbohater Shang-Chi nie zagościł jeszcze na ekranie na wielką skalę, pomimo że w świecie komiksu obecny jest od 1973 roku. Już niebawem ulegnie to zmianie. Bohater komiksów wydawanych przez Marvel Comics doczekał się poświęconego mu filmu – Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Twórcy udostępnili wyczekującej na premierę widowni pierwszy zwiastun zapowiadający produkcję z gatunku akcji.

W tytułowego bohatera wcieli się Simu Liu, dla którego podjęta rola może stanowić przepustkę do wielkiej kariery i zapracowania na niemałą popularność. W filmie bez wątpienia otrzymamy sporą dawkę akcji, której wysoki poziom spektakularności zapewnią odpowiednie rozwiązania montażowe i widowiskowe efekty specjalne. Wszystko utrzymane zostanie w klimacie i specyfice sztuk walki Dalekiego Wschodu.

Za reżyserię filmu Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni odpowiada Destin Daniel Cretton, którego dwa ostatnie filmy, Szklany zamek oraz Tylko sprawiedliwość, zebrały wiele pochlebnych opinii. Premierę ekranowej przygotowanej przez niego opowieści o Simu Liu zaplanowano na 3 września 2021.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments