3 sezon Stranger Things zapowiedziany na 2019 rok

Michał Małysa Seriale Publikacja: 10.12.2018, 7:29 Aktualizacja: 31.01.2020, 6:15
Stęskniliście się za dziwnym i niepokojącym światem nostalgii za amerykańskimi latami osiemdziesiątymi? Z pewnością ucieszy was fakt, że 3 sezon Stranger Things został właśnie zapowiedziany mimo dość kiepskich ocen, na które zasłużył drugi sezon tego niezwykle klimatycznego serialu.
3 sezon stranger things
0 Udostępnień

Za co pokochaliśmy Stranger Things?

Stranger Things było doskonałym homagium wobec popkulturowego szaleństwa na punkcie nostalgii. Widzowie bombardowani przekazem z cyklu „kiedyś było lepiej” otrzymali od Netfliksa serial idealnie odwzorowujący popkulturowy feeling amerykańskich lat osiemdziesiątych. Grupka dzieciaków zagrywająca się w Lochy i Smoki, tajemnicze eksperymenty prowadzone na terenie małego miasteczka, przerażające w swojej tandetności zjawiska nadnaturalne… To musiało zdobyć sympatię widzów, szczególnie spajane postacią przedziwnej małej dziewczynki o pseudonimie Jedenastka.

 

stranger things

W 3 sezonie Stranger Things powinny pojawić się wszystkie elementy, którym zachwycił nas pierwszy sezon serialu (i których wałkowaniem nieco zawiódł sezon drugi). Akcja rozgrywała będzie się w 1985 roku, a więc po raz kolejny posunie się o rok. W obsadzie znów pojawią się ulubieńcy fanów tego serialu: Finn Wolfhard, Dustin Matarazzo, Caleb McLaughlin, Winona Ryder i David Harbour. Na co więcej możemy liczyć? Cóż, wielu informacji jeszcze nie mamy.

3 sezon Stranger Things w lapidarnej zapowiedzi

Zapowiedź 3 sezonu Stranger Things nie grzeszy szczegółami. To tylko pokaz slajdów z tytułami wszystkich odcinków okraszony klimatyczną, niepokojącą muzyką. Tytułu kolejnych ośmiu epizodów brzmiały będą następująco:

  • „Suzie, Do You Copy?”,
  • „The Mall Rats”
  • „The Case of the Missing Lifeguard”,
  • „The Sauna Test”,
  • „The Source”,
  • „The Birthday”,
  • „The Bite”,
  • „The Battle of Starcourt”.

Cały teaser 3 sezonu Stranger Things obejrzycie tutaj:

Premiera 3 sezonu Stranger Things zapowiedziana została na 2019 rok, o ściślejszej dacie informować będziemy na bieżąco!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments