Avatar

Michał Małysa

Redaktor

Fan newsów i gier sportowych. Dzień zaczyna od sprawdzenia nowości na rynku gier i jednego odcinka losowo wybranego serialu na Netflixie.

Skontaktuj się ze mną

Posty użytkownika Michał Małysa:

Streamer Ninja doczekał się własnego skina w Fortnite. Jest on pierwszym z szeregu gwiazd muzyki, filmu, gier oraz świata mody, który trafia do Serii Ikon Fortnite. Jakie przedmioty z nim związane można kupić w sklepie?

Piętnastu aktorów z obsady serialu Władca Pierścieni wymienionych zostało w zaskakującym tweecie producentów. Amazon Prime Video doczeka się swojego pierwszego ogromnego hitu.

Zgodnie z zapowiedziami twórców moda Minecraft School of Witchcraft and Wizardry jeszcze tylko do końca stycznia poczekamy na przeniesienie do jednej z najpopularniejszych gier online całego świata Harry'ego Pottera!

Hugh Laurie, znany przede wszystkim z tytułowej roli w serialu Dr House, trafi na platformę HBO GO jako kapitan statku Avenue 5. Nie jest to pierwszy lepszy okręt, lecz kosmiczny wycieczkowiec lecący dookoła Saturna!

Przeżyjmy na nowo całą historię Son Goku, którą oglądać mogliśmy w kultowym anime lecącym niegdyś w każdym polskim domu! Czy RPG akcji Dragon Ball Z: Kakarot dorówna legendzie serialu?

Kolejny rok to kolejne okazje do oburzania się na amerykańską platformę streamingową. W obronie kontrowersyjnego serialu Mesjasz stanął jednak... polski jezuita.