EA Play Live 2020. Spodziewana prezentacja FIFA 21!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 20.05.2020, 15:28 Aktualizacja: 20.05.2020, 15:28
Chociaż E3 2020 zostało anulowane już w marcu, Electronic Arts nie zamierza rezygnować z corocznej prezentacji towarzyszącej targom. EA Play Live 2020 zostało zaplanowane na początek czerwca, a w trakcie eventu spodziewamy się usłyszeć coś więcej przede wszystkim na temat FIFA 21. Gdzie obejrzymy streamy i kiedy dokładniej odbędzie się wydarzenie?
kiedy odbędzie się EA Play Live 2020?
0 Udostępnień

W artykule na temat EA Play Live 2020 podejmujemy następujące tematy:

Kiedy zorganizowane zostanie EA Play Live 2020?

Jak podało Electronic Arts, na czerwiec zaplanowany został internetowy event EA Play Live 2020. Jest to odpowiedź firmy na odwołanie E3 2020 – zazwyczaj wydarzenie o nazwie EA Play poprzedzało największe targi elektronicznej rozrywki na świecie. – Podczas tegorocznej imprezy, organizowanej wyłącznie w formie cyfrowej, EA zaprezentuje swoje gry w trakcie transmisji na żywo, poprzez treści na platformach społecznościowych oraz innych kanałach dotarcia – czytamy w informacji prasowej firmy.

Kiedy odbędzie się EA Play Live? Impreza została zaplanowana na piątek 12 czerwca o godz. 02:00 czasu polskiego.

Jakich gier spodziewamy się oprócz FIFA 21?

Jedyne pewne informacje co do prezentacji gier na EA Play Live streszczają się w zdaniu „światowe premiery, newsy i więcej”. Co do zapowiedzi w trakcie eventu mamy jednak spore oczekiwania, głównie związane z FIFĄ 21. Ciekawi nas, czy w związku ze spodziewanym na końcówkę roku wyjściem konsol nowej generacji EA Sports po raz kolejny zdecyduje się nie wprowadzać w swojej grze żadnych znaczących zmian. Jako że premiera FIFA 21 zaplanowana jest tradycyjnie na wrzesień, najwyższy czas poznać więcej szczegółów dotyczących nowej odsłony najpopularniejszej gry piłkarskiej.

Gracze ze Stanów Zjednoczonych liczą także na prezentacje nowego Maddena oraz NHL, a słychać również plotki o grze ze świata Gwiezdnych Wojen, nieco mniejszej niż Star Wars Jedi: Fallen Order.

Gdzie oglądać stream z eventu?

Stream z EA Play Live 2020 oglądać będzie można na stronie internetowej Electronic Arts. Obecnie odpalone jest tam odliczanie do eventu. Istnieje również opcja automatycznego dodania go do kalendarza, aby nie zapomnieć o wydarzeniu.

Zobacz także:
FIFA 20 FUT: Ultimate Squad już dziś!
Aktualności o grach, 5 Cze 2020
PS Store. Promocje i zniżki wypełniły sklep PS4
Aktualności o grach, 5 Cze 2020

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o