Star Wars Jedi: Fallen Order

(PlayStation 4, Xbox One, PC)
0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
star wars jedi fallen order

Star Wars Jedi: Fallen Order

Gra akcji
Respawn Entertainment
15 listopada 2019
Electronic Arts

Gdy powstawały zręby galaktycznego Imperium, nie wszyscy Jedi zostali zabici. Jednym z uciekinierów jest młody Cal Kestis, który musi ukrywać się teraz przed agentami rozsyłanymi po uniwersum Gwiezdnych Wojen przez Imperatora. Ścigany przez imperialną inkwizytorkę, przy użyciu miecza świetlnego oraz Mocy stara się zostawić za sobą niebezpieczną przeszłość.

W oczekiwaniu na naszą recenzję Upadłego Zakonu zachęcamy was do przejrzenia ocen Star Wars Jedi: Fallen Order. Średnia wyciągnięta z recenzji zbieranych przez Metacritic wynosiła w dniu premiery 84% na PS4 oraz 90% na PC!

Głównym bohaterem Star Wars Jedi: Fallen Order (Upadły Zakon) jest Cal Kelestis, były padawan Jedi, któremu udało uciec się od losu zgotowanego przez armię Klonów innym adeptom Mocy. Po uniknięciu katastrofalnych skutków Rozkazu 66 protagonista wyrusza na planetę Bracca, która jest siedzibą gildii złomiarzy. Okazuje się jednak, że nawet podjęcie anonimowej pracy w niezbyt prestiżowej branży nie jest w stanie uchronić go od kłopotów.

Star Wars Jedi: Fallen Order (Upadły Zakon) będzie rasową grą akcji, w której obserwujemy bohatera z perspektywy trzeciej osoby. Rozgrywka opierała będzie się na trzech filarach:


 • Widowiskowej walce wręcz - esencją nowej gry Star Wars będą uwielbiane przez wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen pojedynki z użyciem mieczy świetlnych. Twórcy z Respawn Entertainment wprost przyznają, że pod tym względem Star Wars Jedi: Fallen Order przypominało będzie Sekiro. Szykuje się świetna rozrywka dla fanów klasycznych gier akcji z nastawieniem na walkę na bliską odległość.

 • Elementach platformowych - Moc to nie tylko olbrzymia odpowiedzialność, ale również doskonałe narzędzie do tworzenia zręcznościowych plansz, które pokonywać będziemy z jej pomocą. Cal rozwinie w trakcie gry nie tylko swoje umiejętności obracania mieczem świetlnym, ale również pokonywania przeszkód poprzez nadzwyczajne skoki czy bieganie po ścianach.

 • Sekwencjach skradankowych - w Star Wars Jedi: Fallen Order (Upadły Zakon) będziemy również korzystali z umiejętności cichego poruszania oraz eliminowania wrogów z cienia. Cierpliwość Jedi jest wręcz legendarna. Tę właśnie cechę wyzyskamy przy nieco rozważniejszym stylu gry.

 • Jakim typem Jedi bylibyście wy? Gra Respawn Entertainment osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen pozwoli wam to odkryć!

Star Wars Jedi: Fallen Order- wymagania sprzętowe


 • Procesor: Intel Core i3-3220 3.3 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz

 • Pamięć: 8 GB RAM

 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7750 lub lepsza

 • Dysk twardy: 55 GB HDD

 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit


 • Procesor: Intel Core i7-6700K 4.0 GHz / AMD Ryzen 7 1700 3.0 GHz

 • Pamięć: 16 GB RAM

 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56 lub lepsza

 • Dysk twardy: 55 GB HDD

 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bitDrobny prezent dla gracza? Tylko czekoladowy pad do gier! [KONKURS]

Zastanawiacie się nad fantastycznym prezentem dla gracza? Jeżeli nie możecie z jakichś powodów kupić jednego z najnowszych bestsellerów na rynku, zbawieniem mogą być czekoladowe pady do gier.

FIFA 20 FUT: karty TOTTGS dostępne w paczkach. Kto doceniony za Ligę Mistrzów?

Jeszcze przez kilka dni trafić będzie można w paczkach karty TOTTGS, czyli Team of the Tournament: Group Stage w trybie FUT w FIFA 20. A kolejni zawodnicy czekają w wyzwaniach i SBC!

Life is Strange 2. Epizod 5 Wolves [RECENZJA]

Life i Strange 2 to przede wszystkim wszechogarniająca nuda i poczucie bezcelowości. A dalej jest tylko gorzej. Sprawdź recenzję ostatniego epizody i ogólne podsumowanie gry.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o