Pokemon GO: wyjdź na słońce w solstice-themed event

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 19.06.2020, 13:18 Aktualizacja: 19.06.2021, 13:19
Dni stają się coraz dłuższe, a noce coraz krótsze - przynajmniej na naszej półkuli. W okolicach letniego przesilenia rozpocznie się w Pokemon GO solstice-themed event, w ramach którego łapać będziemy pokemony związane z dniem i nocą. Shiny Clefairy to tylko jedna z wielu nagród, które trafimy podczas wydarzenia!
Kiedy rusza solstice-themed event w Pokemon GO?
0 Udostępnień

W tekście na temat skupionego na słonecznych stworkach wydarzenia solstice-themed event w Pokemon GO poruszamy następujące tematy:

Kiedy wystartuje solstice-themed event? Jak długo potrwa?

Jeszcze przed startem Weedle Community Day gracze Pokemon GO będą mieli okazję świętować początek wakacji w solstice-themed event. Wystartował on w piątek 19 czerwca o godz. 8:00, a zakończy się w środę 24 czerwca o godz. 22:00 czasu polskiego. Rozbity będzie on na trzy fazy:

  • od piątku 19 czerwca o godz. 8:00 do soboty 20 czerwca o godz. 23:59 czasu polskiego na półkuli wschodniej częściej pojawiał będzie się w dziczy Lunatone, podczas gdy na zachodniej – Solrock;
  • od niedzieli 21 czerwca o godz. 00:00 do poniedziałku 22 czerwca o godz. 23:59 czasu polskiego na obu półkulach częściej pojawiały się będą w dziczy pokemony Lunatone oraz Solrock;
  • od wtorku 23 czerwca o godz. 00:00 do środy 24 czerwca o godz. 22.00 czasu polskiego na półkuli wschodniej częściej pojawiał będzie się w dziczy Solrock, podczas gdy na zachodniej – Lunatone.

A na jakie rozrywki liczyć możemy w trakcie wydarzenia?

Gracze Pokemon GO szykują się do słonecznych wakacji!

Skupiony na słonecznych pokemonach solstice-themed event będzie okazją nie tylko do złapania tych dwóch pokemonów. One oraz inne stworki związane ze słońcem i księżycem (wśród nich na przykład Clefairy czy Sunkern) nie tylko pojawiały będą się częściej w dziczy, ale również wykluwały z 5-km jajek, stanowiły nagrodę za ukończenie zadań z przygotowanego tylko na potrzeby wydarzenia Field Researchu, a także pojawiały się w raidach. Szczególną gratką ma być Shiny Clefairy, który dotąd otrzymywany był wyłączenie po wykluciu Shiny Cleffa oraz ewoluowaniu tego pokemona.

Kiedy event się zakończy, Lunatone zostanie już na zawsze na zachodniej półkuli, a Solrock na wschodniej. Ponadto dość standardowym dla eventów w Pokemon GO bonusem będzie podwojenie Catch Stardust.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments