Pokemon GO: Weedle Community Day czerwiec 2020 już jutro!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 19.06.2020, 13:05 Aktualizacja: 19.06.2021, 13:06
Weedle Community Day w czerwcu 2020 już nakręcił graczy ze względu na ankiety co do wyróżnianego w tym miesiącu pokemona. Został nim właśnie Weedle, którego ewolucja do formy Beedrilla podczas trwania eventu da nam ekskluzywny atak. Czego jeszcze spodziewać się po Dniu Społeczności? W tym miesiącu nie dostaniemy płatnego researchu!
kiedy Community Day czerwiec 2020 w Pokemon GO?
4 Udostępnień

W artykule na temat czerwcowego Community Day w Pokemon GO poruszyliśmy następujące tematy:

Kiedy odbędzie się czerwcowe Community Day w Pokemon GO?

O majowym Dniu Społeczności mało kto już pamięta, szczególnie dlatego, że Niantic po raz kolejny skutecznie podkręcił atmosferę związaną z eventem. Plany twórców Pokemon GO co do wydarzeń z serii Community Day zdecydowanie popsuła pandemia koronawirusa, ale i w trakcie praktykowanej na świecie izolacji gracze najpopularniejszej gry AR świata nie mogli narzekać na nudę.

Z kolejnym interesującym sposobem na aktywizację graczy spotykamy się przy Community Day w czerwcu. Kiedy dokładnie przypada wydarzenie tak lubiane przez entuzjastów Pokemon GO? Odbędzie się ono już jutro, w sobotę 20 czerwca 2020. Potrwa od godz. 11.00 do godz. 17.00 czasu polskiego. Co tym razem nakręciło społeczność gry?

Tym razem złapiemy Weedle’a!

Sposobem na nakręcenie hype’u wokół Community Day w czerwcu 2020 była dla twórców Pokemon GO ankieta na pokemony, które będziemy łapać w czerwcu i lipcu w trakcie Dnia Społeczności. Na najbliższy event gracze wybrali Weedle’a, a podczas Community Day w lipcu 2020 złapiemy Ghastly’ego.

Kolejnymi formami Weedle’a są Kakuna oraz Beedrill. Ewolucja tego pokemona do najwyższej formy podczas trwania Community Day w czerwcu zostanie nagrodzone specjalnym atakiem Drill Run. W trakcie eventu liczyć możemy na dość standardowe dla Dnia Społeczności bonusy, takie jak 3× Catch Stardust oraz trzygodzinne trwanie Incense’ów aktywowanych podczas eventu. Co więcej, nasz Buddy Pokémon na poziomie Great Buddy lub wyższym przez cały czas trwania Weedle Community Day będzie przynosił pomocne przedmioty takie jak Pokeballe.

Community Day w czerwcu 2020 bez płatnego researchu. Jest bundle

W przeciwieństwie do majowego Community Day, w czerwcu 2020 nie musimy nastawiać się na płatny research. Jeżeli lubimy jednak wydawać pieniądze w mikrotransakcyjnym sklepie Pokemon GO, twórcy gry przygotowali June Community Day bundle. Znajdzie się w nim:

  •  Elite Charged TM,
  • 30 Ultra Balls,
  • 3 Star Pieces,
  • 3 Incense.

Sądzicie, że płatne dodatki do Community Day są fajną opcją, czy może rozbijają społeczność poprzez dzielenie graczy na płacących i free-to-play?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments