Nioh 2: The Tengu’s Disciple. DLC zapowiedziane przez Team Ninja!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 15.05.2020, 13:12 Aktualizacja: 15.05.2020, 13:18
Do gry trafił już tryb fotograficzny, który pozwoli najbardziej zapalonym graczom uchwycić najciekawsze momenty z rozgrywki. Twórcy Nioh 2 zapowiedzieli również na lipiec pierwsze DLC zatytułowane The Tengu's Disciple. W jego ramach spodziewać możemy się mnóstwa nowości, chociaż większość z nich stanowi po prostu dodatkową zawartość, a nie stanowcze zmiany.
tryb fotograficzny w Nioh 2 ma wiele opcji
4 Udostępnień

Team Ninja zapowiada DLC The Tengu’s Disciple

Na blogu Sony pojawiła się zapowiedź nowego DLC do Nioh 2. – Jestem szczęśliwy, mogąc zapowiedzieć pierwszy z trzech DLC do Nioh 2 o nazwie The Tengu’s Disciple, który odpalony zostanie 30 lipca. W ramach bonusu przygotowaliśmy świeże tapety zainspirowane nadchodzącym dodatkiem, abyście nie znudzili się oczekiwaniem na nowy rozdział gry, który pojawi się w lipcu – napisał Tom Lee, Creative Director w studiu Team Ninja.

The Tengu’s Disciple to pierwsze DLC do Nioh 2

Jakie plany na dodatki do Nioh 2 ma firma? W ciągu kilku następnych miesięcy ukazać mają się trzy spore DLC, które przyniosą:

  • kolejne rozdziały fabularne,
  • nowych yokai,
  • srogich bossów,
  • duchy opiekuńcze,
  • nowe umiejętności,
  • świeże zbroje i bronie.

Świetnie przyjęty Nioh 2 doczekał się także trybu fotograficznego

Tryb fotograficzny jest opcją bardzo lubianą przez graczy, z czego zdają sobie doskonale uwagę producenci szczególnie przebojowych tytułów. O ile w Ghost of Tsushima będzie on dostępny od dnia premiery, co zostało ogłoszone podczas wczorajszej konferencji State of Play, w Nioh 2 photo mode pojawi się dopiero teraz.

do Nioh 2 trafił już photo mode

Jak podkreślaliśmy w naszej recenzji Nioh 2, grafika i fabuła są w tej grze kwestiami mocno drugorzędnymi. – Ogółem grafika jest w porządku. Miło się na to patrzy, ale szału nie ma. Stylistyka dobrze oddaje klimat japońskich demonów. Trzeba też przyznać, że jest bardzo krwawo – pisała Ewelina Zdancewicz-Pękala.

Już teraz grafikę można było stanowczo podkręcić kosztem znacznie wyższego poziomu trudności (w trybie filmowym było mniej czasu na reakcję), a dodanie opcji graficznych związanych z grą świateł oraz dramatycznych filtrów do trybu fotograficznego w Nioh 2 pozwoli na uzyskanie jeszcze ciekawszych efektów.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o