After Life. Premiera 2. sezonu już dziś w Netflix!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 24.04.2020, 9:46 Aktualizacja: 24.04.2020, 9:46
Ricky Gervais znany jest jako aktor czy gospodarz gali rozdania Złotych Globów. Od czasu do czasu udowadnia, że za kamerą radzi sobie równie dobrze jak przed nią. Już dziś na Netflix premiera 2. sezonu After Life – serialu, w którym Gervais nie tylko gra główną rolę, lecz także odpowiada za reżyserię. Ostatnio nie było źle, miejmy nadzieję, że dobrze będzie także tym razem!
kiedy premiera 2. sezonu after life?
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 2. sezonu After Life w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 2. sezon After Life w Netflix?

Raptem kilka dni temu ukazał się oficjalny zwiastun Tyler Rake: Ocalenie – nowego filmu akcji z Chrisem Hemsworthem w roli głównej. Premiera na Netflix przypadnie na 24 kwietnia. Czy będzie to najciekawsza nowość tego dnia? Niekoniecznie.

ricky gervais powraca z 2. sezonem after life Fot. Netflix

W tym samym czasie do popularnej wypożyczalni trafi bowiem również drugi sezon After Life. Podobnie jak recenzowany przez nas pierwszy sezon After Life, także i drugi liczyć będzie sześć odcinków. Tradycyjnie za reżyserię i scenariusz odpowiada Ricky Gervais. Naturalnie nie zabraknie go również na samym ekranie, gdyż ponownie wcieli się w rolę protagonisty opisywanego komediodramatu.

Mieszanka nastrojów, czyli o specyfice gatunku After Life

Myślę, że zdecydowana większość kinomanów ma świadomość, co cechuje humor Ricky’ego Gervaisa. To komik, który zarówno w swoich aktorskich oraz reżyserskich osiągnięciach, jak i wystąpieniach podczas wielu gal rozdania nagród Złotych Globów, nierzadko znajduje się na granicy przyzwoitego humoru. Dużo w jego wypowiedziach i kreacjach ironii, sarkazmu, przerysowania, dystansu… Ale także gorzkiej prawdy, prowokacji do czasami nieco smutniejszej refleksji.

Dlatego After Life klasyfikowany jako komediodramat to znakomite ujęcie specyfiki Gervaisa jako artysty. Przypomnijmy, że punktem wyjścia w fabule serialu jest śmierć głównego bohatera, z zawodu dziennikarza, po której Tony podejmuje radykalne, nierzadko kontrowersyjne działania, które mają mu pozwolić przepracowanie traumy po odejściu ukochanej osoby i zmianie idealnego dotąd życia o sto osiemdziesiąt stopni.

Oczywiście w 2. sezonie możemy się spodziewać pewnych zmian i prób rozwoju produkcji, ale ogólny koncept, którym jest huśtawka nastrojów i gatunkowa mieszanka, powinien pozostać. Takiego Gervaisa bowiem uwielbia filmowa widownia.

Obsada 2. sezonu After Life – kogo zobaczymy na ekranie?

W drugim sezonie produkcji Gervaisa możemy się spodziewać następujących nazwisk (oczywiście nie zabraknie samego Ricky’ego):

  • Ricky Gervais – Tony
  • Diane Morgan – Kath
  • Ashley Jensen – Emma
  • Tony Way – Lenny
  • Mandeep Dhillon – Sandy

Drugi sezon After Life trafi na platformę Netflix 24 kwietnia. Sequel szeroko rekomendowanego komediodramatu ponownie tworzyć będzie sześć epizodów.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments