Agent 47 pogromcą 7 grzechów głównych. Nowe DLC do Hitmana 3 już w drodze

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 25.03.2021, 14:23 Aktualizacja: 25.03.2022, 14:23
Zgodnie z zapowiedziami deweloperów IO Interactive Hitman 3 doczeka się wkrótce kolejnych rozszerzeń. Po udanej premierze przyszła pora na DLC – pierwsze z nich będzie pakietem 7 misji, które będą ukazywać się w kilkutygodniowych odstępach czasu. Agent 47 będzie się musiał tym razem zmierzyć z 7 grzechami głównymi.
0 Udostępnień

Wbrew nazwie, nie chodzi o crossover z popularnym anime

Osoby interesujące się japońską animacją, które zobaczyły, że na kanałach społecznościowych IO Interactive pojawiła się zapowiedź DLC zatytułowanego “Seven Deadly Sins”, mogły pomyśleć, iż oto nadchodzi najmniej spodziewany crossover w historii. Anime o tej samej nazwie dostępne jest na Netfliksie, ale okazało się, że nie ma ono za wiele wspólnego z Hitmanem 3, który jeszcze w tym miesiącu otrzyma płatne DLC.

7 grzechów głównych to zestaw misji, w których Agent 47 będzie się musiał zmierzyć z uosobieniem jednej z przewin z religii chrześcijan – i tak w pierwszym zadaniu przeciwnikiem będzie “Chciwość”, za pokonanie której otrzymamy monetę (motyw przewodni tego DLC), pozłacany garnitur oraz specjalną laskę, którą będzie można wykorzystać przy realizacji innych zleceń.

Pierwsze zlecenie, którego akcja będzie rozgrywać się w Dubaju, pojawi się już 30 marca, kolejne zostaną udostępnione w kilkutygodniowych odstępach czasowych (każda misja to od 4 do 6 tygodni oczekiwania). Gracze będą mogli zdecydować się na kupno pojedynczych kontraktów oddzielnie (5 euro za jeden, czyli około 20 złotych) lub zdecydować się na kupno całego pakietu, który kosztuje 30 euro (około 140 złotych). W grze pojawi się również darmowa zawartość w postaci elementów kosmetycznych czy pomniejszych misji.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments