Nowa aktualizacja do Crossout – co wprowadza?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 18.09.2019, 11:00 Aktualizacja: 18.09.2020, 10:29
Crossout, osadzona w postapokaliptycznym świecie gra MMO na platformy PC, PS4 oraz Xbox One doczekała się ciekawej aktualizacji. Po jej ściągnięciu gracze spotkają się z kolejnym Jeźdźcem Apokalipsy, stoczą zacięte pojedynki na nowej mapie inspirowanej fabryką chemikaliów i wezmą udział w zmaganiach dla Inżynierów polegających na projektowaniu maszyn.
0 Udostępnień

Co wprowadza aktualizacja 0.10.80 do Crossout?

Aktualizacja 0.10.80 wprowadza kilka istotnych elementów. Pierwszy z nich pozwala na tworzenie niszczycielskich maszyn, których można użyć w bitwach PvE oraz PvP. Oferuje graczom niezliczone możliwości modyfikowania swoich pojazdów: od kształtu i budowy, przez opancerzenie, uzbrojenie i systemy wspomagające aż po dodatki kosmetyczne.

Poza tym w 0.10.80 dochodzi nowa mapa do rozgrywki w trybie PvP. Zlokalizowana jest w starym kompleksie przemysłowym, pełnym opuszczonych i zakurzonych budynków, zardzewiałych rurociągów oraz zbiorników po brzegi wypełnionych niebezpiecznymi substancjami. Na tej mapie można przejąć kontrolę nad trzema kluczowymi punktami: stacją kolejową, epicentrum eksplozji i warsztatem, w którym produkowano chemikalia.

Horsemen of Apocalypse: Pestilence – kolejny element aktualizacji

Kolejnym elementem aktualizacji 0.10.80 jest czwarty i ostatni pancerny samochód Jeźdźców Apokalipsy. Fabularnie należy do Mariny Pokrowskiej, lepiej znanej jako Pestilence. Była ona niegdyś lekarzem próbującym walczyć z plagą, która wybijała jedno miasto po drugim. Gdy skończyły się lekarstwa, zostało jej tylko jedno rozwiązanie – ogień.

Zestaw Horsemen of Apocalypse: Pestilence będzie dostępny do nabycia od 12 września do 14 listopada. Składa się z:

  • opancerzonego pojazdu Pestilence, który wyposażono w miotacz ognia Remedy,
  • garażu,
  • przedmiotów kosmetycznych.
  • oraz portretu Mariny.

To nie wszystko – wchodzi jeszcze Clash of Engineers

Najnowsza aktualizacja to także Clash of Engineers (Starcie Inżynierów). Konkurs, którego celem jest projektowanie pojazdów do gry Crossout.

Aktualnie gracze próbują odgadnąć jak mógłby wyglądać Piąty Jeździec Apokalipsy. Zawody nie wymagają oddania nawet jednego strzału. Zwycięzca zostanie wyłoniony w głosowaniu społeczności.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments