Aktualizacja w The Sims 4. Co EA zmieni tym razem?

Ewelina Zdancewicz-Pękala Aktualności o grach Publikacja: 16.07.2019, 19:30 Aktualizacja: 16.07.2019, 19:30
Od dziś (16.07) dostępna jest nowa aktualizacja od EA dla The Sims 4. Patch lekko zmieni szatę graficzną, sposób tworzenia Sima i projekt okładki wersji podstawowej The Sims 4.
15 Udostępnień

Nowe logo i nie tylko w The Sims 4

Co konkretnie się zmieni w The Sims 4? Wygląd logo i kryształu, wygląd menu głównego, ekranu ładowania gry, wygląd trybu tworzenia Sima, okładki podstawki i wszystkich dodatków do gry.

Nowy kryształ czy okładki albo spodobają się użytkownikom, albo nie. Wszystko jest kwestią gustu. Kontrowersje może wzbudzić nowy wygląd menu. Odzwierciedla on podejścia EA do graczy, czyli stawia nacisk na “kupuj więcej!”.

”Połowa nowego menu to reklama DLC”

Gracze już zaczynają mówić o tym, że wygląd nowego menu w The Sims 4 to nic innego jak ciągłe atakowanie ich reklamą dodatków do gry. Po lewej stronie menu znajdziemy ikonki rozszerzeń (wykupione będą w kolorze, niewykupione – prawdopodobnie szare), a po prawej odnośnik do sklepu.

Nowy sposób tworzenia Simów

Ta zmian może akurat byc ciekawym urozmaiceniem. Dotychczas Sima tworzyliśmy wybierając mu konkretne cechy charakteru. Teraz będzie można (ale nie trzeba) stworzyć charakter Sima, odpowiadając na 10 losowych pytań (kim ten Sim chciał zostać w dzieciństwie itp.). Po udzieleniu odpowiedzi otrzymamy konkretny charakter Sima, nabyty już zestaw umiejętności i karierę (lub jej brak), a w niektórych przypadkach także powiększone środki finansowe.

Pozostałe zmiany to ponad tysiąc nowych elementów w trybie budowania i kupowania. Jest to jednak połączenie dostępnych przedmiotów ze wszystkich DLC i podstawy. Jeśli więc nie posiadacie żadnego dodatku albo wasza kolekcja jest niepełna, przedmiotów będzie mniej.

Zobacz także:

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
NofaneaRecent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nofanea
Gość
Nofanea

Ea chodzi o kasę a nie zadowolenie fanów