Premiera Altered Carbon: Resleeved. Anime już w Netflix!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 19.03.2020, 10:13 Aktualizacja: 19.03.2021, 10:14
W dalekiej przyszłości ludzie nie obawiają się fizycznej śmierci. Ich świadomość została przeniesiona do cyfrowej postaci, a ciała stały się tymczasowymi powłokami. W tym świecie Takeshi Kovacs musi ochronić młodą dziewczynę z Yakuzy przed zabójczymi ninja i żołnierzami CTAC. Sprawdź datę premiery i szczegóły na temat Altered Carbon: Resleeved!
Altered-Carbon-Resleeved-premiera
13 Udostępnień

Altered Carbon: Resleeved – premiera 19 marca

Data premiery filmu animowanego Altered Carbon: Resleeved na Netflix została zaplanowana na 19 marca. Anime zostało osadzone w świecie serialu Altered Carbon. Scenarzystą kreskówki sięgającej głęboko w świat wysokobudżetowego serialu jest legendarny Dai Sato. Do jego najpopularniejszych dzieł należą Cowboy Bebop i Ghost in the Shell: Stand Alone Complex.

Akcja rozgrywa się na planecie Latimer. Bohaterem filmu będzie Takeshi Kovacs, który ma ochronić młodą tatuażystkę przed zabójczymi ninja i żołnierzami CTAC. Przed premierą nie było pewne, w jaki sposób wydarzenia te łączą się z recenzowanym przez nas 2. sezonem Altered Carbon.

Co warto wiedzieć o Altered Carbon: Resleeved od Netflixa?

Fabuła filmu została osadzona w dalekiej przyszłości, w której technologia rozwinęła się tak bardzo, że pozwala na przeniesienie ludzkiej świadomości do cyfrowej postaci. W ten sposób ciała stały się tylko powłokami, które można zmieniać, a fizyczna śmierć przestała być czymś, czego wszyscy się obawiają. W końcu tak długo, jak istnieje świadomość, istnieje także życie – a więc po śmierci powłoki wystarczy znaleźć kolejną.

Film Altered Carbon: Resleeved to spin-offem serialu Altered Carbon. Trailer zapowiada pełną akcji i przemocy produkcję.

Fot. Netflix

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments