Ancestor Legacy w edycji „Chłopskiej”. Strategia od twórców Hatred z darmową wersją

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 10.03.2021, 10:47 Aktualizacja: 10.03.2022, 10:47
Gliwickie studio, które swoją przygodę w branży elektronicznej rozrywki zaczęło z wysokiego C, wydając kontrowersyjne Hatred, nieco złagodniało w ostatnim czasie i przygotowało strategię czasu rzeczywistego osadzoną w czasach wczesnego średniowiecza. Ancestor Legacy okazał się całkiem solidnym RTS-em, a teraz, prawie dwa lata po premierze na pecetach, gra doczekała się rozbudowanej darmowej wersji.
0 Udostępnień

Darmowy bilet na podróż do wczesnego średniowiecza

Deweloperzy z Destructive Creations znani są przede wszystkim ze stworzenia i wydania niezwykle brutalnego oraz – nie bójmy się tego słowa – głupiego Hatred, które opowiadało historię socjopaty urządzającego w mieście masowy mord na cywilach i próbujących go powstrzymać siłach porządkowych. IS Defense, kolejna produkcja studia, również nie należała do najmądrzejszych i najlepszych gier i dopiero za trzecim razem gliwickie studio postanowiło stworzyć coś, co nie będzie opierało się na kontrowersjach.

Ancestor Legacy to całkiem udana strategia czasu rzeczywistego osadzona w czasach wczesnego średniowiecza. Gracz rozgrywa kilka kampanii, w trakcie których pomaga m.in. w uformowaniu wczesnego królestwa polskiego czy wikińskich najazdach na Wielką Brytanię. Po prawie dwóch latach od premiery na komputerach osobistych RTS doczekał się edycji „Chłopskiej”, czyli darmowej wersji próbnej obejmującej zawartość zarówno z trybu wieloosobowego, jak i kampanię dla jednego gracza.

To rozbudowane demo, dostępne wyłącznie na Steamie, zawiera 17 misji w grze wieloosobowej (do dyspozycji zainteresowanych oddano wszystkie cztery frakcje, czyli Wikingów, Anglosasów, Germanów i Słowian). Kampania dla jednego gracza z kolei oferuje cztery zadania ze ścieżki Wikingów, a pełna wersja Ancestor Legacy na platformie Valve została wyceniona na 124,99 zł. Grę można również kupić w wersji na konsole (PlayStation 4 i Xbox One).

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments