Ancestors: The Humankind Odyssey – kiedy premiera na PC, a kiedy na konsole?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 24.05.2019, 14:00 Aktualizacja: 24.05.2020, 17:57
Ancestors: The Humankind Odyssey pojawi się na PC tylko w Epic Games Store 27 sierpnia, a na PlayStation 4 i rodzinie urządzeń Xbox One, w tym Xbox One X, w grudniu 2019 r.
ancestors the humankind legacy
7 Udostępnień

Ancestors: The Humankind Odyssey – fabuła i mechanika

Firmy Private Division i Panache Digital Games ogłosiły datę premiery Ancestors: The Humankind Odyssey. To eksploracyjna gra survivalowa i debiutancki tytuł Panache Digital Games, niezależnego studia założonego w 2014 roku, którego współtwórcą jest Patrice Désilets (pierwszy kreatywny dyrektor serii Assassin’s Creed).

W Ancestors: The Humankind Odyssey gracze muszą przetrwać i ewoluować w trudnej, ale pięknej Afryce, w okresie od dziesięciu do dwóch milionów lat temu. Jako przodkowie ludzkości gracze odkrywają neogeniczną Afrykę, poszerzają swoje terytorium i ewoluują wraz ze swoim klanem przez kolejne pokolenia, aby przetrwać w tym innowacyjnym spojrzeniu na gatunek survivalu w otwartym świecie.

Gameplay polega na ewolucji, odkryciach i przetrwaniu. Gracze przemierzają zróżnicowane tereny i środowiska, napotykają drapieżniki i uczą się nowych umiejętności, które przekazują z pokolenia na pokolenie.

Ancestors: The Humankind Odyssey – informacje

Wraz z ogłoszeniem daty premiery, Panache Digital Games i Private Division udostępniły oficjalny key art Ancestors: The Humankind Odyssey.

Gra posiada kategorię wiekową „T for Teen”, przyznaną przez ESRB. Gra będzie wspierać następujące języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, japoński, koreański, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), rosyjski, portugalski i arabski. Ancestors: The Humankind Odyssey będzie dostępne na PC wyłącznie w Epic Games Store przez pierwszy rok, a następnie zostanie udostępnione także przez innych cyfrowych dystrybutorów na PC.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments