Ancestors: The Humankind Odyssey – nowy zwiastun gry!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 17.08.2019, 15:00 Aktualizacja: 17.08.2019, 15:00
Panache Digital Games i Private Division zamieściły ostatni odcinek z trzyczęściowej serii wideo, prezentującej podstawowe mechaniki gry w Ancestors: The Humankind Odyssey. Premiera tytułu na PC jeszcze w tym miesiącu.
ancestors the humankind legacy
12 Udostępnień

Skuteczne podgrzewanie atmosfery przed premierą

Premiera Ancestors: The Humankind Odyssey na PC zaplanowana jest na 27 sierpnia. Panache Digital Games i Private Division skutecznie podgrzewają przed nią atmosferę, wypuszczając co jakiś czas wideo pokazujące gameplay. 16 sierpnia zamieściły ostatni odcinek tego typu. Patrice Désilets opowiada w nim o zasadach ewolucji w Ancestors: The Humankind Odyssey oraz pokazuje, w jaki sposób ciekawość i pomysłowość gracza są nagradzane w grze.

Ancestors: The Humankind Odyssey będzie dostępne w Epic Games Store. Z kolei gra na PlayStation 4 i Xbox One zadebiutuje w grudniu 2019 r.

Ancestors: The Humankind Odyssey – co się dzieje w grze?

W tej produkcji gracze muszą przetrwać i ewoluować w trudnej, ale pięknej Afryce, w okresie od dziesięciu do dwóch milionów lat temu. Okrywają neogeniczną Afrykę, poszerzają swoje terytorium i ewoluują wraz ze swoim klanem przez kolejne pokolenia. Ancestors: The Humankind Odyssey to innowacyjne spojrzenie na gatunek survivalu w otwartym świecie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments