Angry Birds: Summer Madness. Premiera w Netflix już w 2021 roku!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 26.03.2020, 11:47 Aktualizacja: 26.03.2021, 11:47
Po dwóch kinowych superprodukcjach przyszedł w końcu czas na serial animowany zamówiony przez Netflix! Premiera Angry Birds: Summer Madness zaplanowana została na 2021 rok, a wakacyjny obóz odwiedzony przez rozwścieczone ptaki przyniesie nam zmianę ich wyglądu!
premiera angry birds summer madness
5 Udostępnień

Netflix ogłasza serial na podstawie gry Angry Birds

Chociaż największe dni chwały Angry Birds jako marki zdecydowanie już przeminęły, rozwścieczone ptaki wciąż dobrze sprzedają produkty ze swoimi podobiznami. Gra stworzona przez fińskie studio Rovio Entertainment zdążyła stać się już kanwą dwóch kinowych filmów oraz serialu animowanego produkowanego w Finlandii. Teraz na kreskówkę na bazie gry liczyć mogą fani Angry Birds z całego świata. Jej pierwszy sezon został właśnie ogłoszony przez Netflix.

Zapowiedziana wstępnie na przyszły rok premiera Angry Birds: Summer Madness stanowi kolejny dodatek do stale rozrastającej się bazy seriali dla dzieci. Netflix potrzebuje ich coraz więcej ze względu na rosnącą konkurencję na amerykańskim rynku VOD. W tym obszarze szczególnie groźny wydaje się listopadowy start Disney+. Firma ta ma w końcu ugruntowaną pozycję na rynku produkcji dla dzieci.

Zdaniem platformy powstała na bazie popularnych gier mobilnych franczyza jest doskonałym materiałem na serial dla dzieci. – Angry Birds stały się prawdziwym fenomenem dla dzieciaków z całego świata. Jesteśmy podekscytowani, mogąc zapewnić im gniazdo na Netflix, gdzie rozzłoszczone ptaki staną się bardziej rozzłoszczone i bardziej ptasie niż kiedykolwiek – skomentował Curtis Lelash, Director of Original Animated Series w Netflix.

Co warto wiedzieć o serialu Angry Birds: Summer Madness?

Chociaż premiera Angry Birds: Summer Madness zapowiedziana jest dopiero na przyszły rok, Netflix zdecydował się odsłonić rąbka tajemnicy co do kilku szczegółów związanych z animacją.

  • Serial animowany na podstawie Angry Birds składał będzie się z 40 odcinków, z których każdy potrwa około 11 minut.
  • Choć klimat świata wykreowanego przez Rovio Entertainment zostanie zachowany, powinniśmy spodziewać się zupełnie nowego wyglądu ptaków.
  • Miejscem akcji będzie letni obóz, na którym zobaczymy nie tylko Reda, Bomba oraz Chucka, ale także kilku nowych pierzastych, w tym Potężnego Orła (Mighty Eagle).

Ze względu na letnią tematykę przewiduje się, że premiera Angry Birds: Summer Madness będzie miała miejsce w okolicach wakacji. O dokładnej dacie poinformuje was od razu, gdy Netflix ją ogłosi.

Grafika: Netflix.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments