Animal Crossing: co czeka nas podczas Nature Day?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 21.04.2020, 16:36 Aktualizacja: 7.12.2021, 15:28
W trakcie kwarantanny zaskakującą popularność zyskała gra Animal Crossing: New Horizons. Twórcy zdają sobie z tego sprawę, więc od dnia premiery zasypują graczy ciekawymi eventami i aktualizacjami. Po zakończonym niedawno Bunny Day nadszedł czas na świętowanie Międzynarodowego Dnia Ziemi. Co przyniesie Nature Day w Animal Crossing?
5 Udostępnień

W artykule na temat Nature Day 2020 w Animal Crossing poruszamy następujące tematy:

Kiedy zaczyna się event w Animal Crossing? Kiedy się zakończy?

22 kwietnia 2020 obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji twórcy Animal Crossing przygotowali event o nazwie Nature Day, który będzie świetną okazją do celebrowania wydarzenia w domowym zaciszu. Konsole Nintendo Switch są do tego niezłym polem, jako że kwarantanna wciąż obowiązuje i trudno oddać naszej planecie hołd w sposób tradycyjny.

Koniec eventu przewidziany został na 4 maja. Zważywszy na fakt, że Nature Day rusza zaraz po zakończeniu okołowielkanocnego Bunny Day, możemy się spodziewać, iż zaraz potem wystartuje kolejne wydarzenie związane tematycznie z majem. Będzie to miłe urozmaicenie w popularnym w Animal Crossing handlu rzepą!

Nature Day poprowadzi Leif

Świętowany w grze Nature Day będzie okazją do zagrania jedną z najfajniejszych postaci ze wcześniejszych odsłon gry, Leifem. Po raz pierwszy pojawił się w Animal Crossing: New Leaf, gdzie prowadził specjalną kwiaciarnię zajmującą się sprzedażą kwiatów, krzewów, drzew, nawozów oraz roślinnych mebli. Niestety, nie wiemy jeszcze w jakiej dokładnie roli pojawi się w Animal Crossing: New Horizons, oczywiście oprócz prowadzenia całego eventu.

leif będzie gospodarzem nature day w animal crossing: new horizons

Jako że w poprzednich odsłonach gry z gospodarzem eventu Nature Day mogliśmy się komunikować i otrzymywaliśmy od niego nagrody, prawdopodobnie i tym razem liczyć możemy na ciekawe dodatki do wystroju naszych wysp.

Jakie jeszcze dodatki szykuje Dzień Natury?

Nowości podczas Nature Day nie zakończą się na dodaniu postaci Leifa! Jak na razie wiemy, że szykują się następujące zmiany:

  • na sekretnej plaży pojawi się Jolly Redd ze swoim statkiem, z którego prowadził będzie handel rzadkimi przedmiotami ze swych wypraw,
  • w zamian za wykonywanie zadań otrzymamy Nook Miles, czyli walutę w Animal Crossing: New Horizons,
  • dostępne będą nowe rośliny do sadzenia w formie krzewów (m.in. azalie, hibiksusy i hortensje)
  • do obszaru muzeum zostanie dodany sklep oraz kawiarnia,
  • powróci znana z poprzednich części mechanika fałszywych dzieł sztuki.

Większość tych informacji wyciągnięta została przez data minerów, więc nie należy traktować ich oficjalnie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments