Animowane filmy DC w HBO GO. Pierwsze tytuły już w listopadzie

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 27.10.2020, 12:42 Aktualizacja: 27.10.2021, 12:42
HBO GO wie, jak zadbać o uwagę swoich użytkowników. Właśnie ogłoszono, że bogatą ofertę popularnej platformy zasilą animowane filmy ze świata DC. Zgodnie z planem w jednym miejscu mają zostać zebrane wszystkie produkcje. Poznaliśmy już pierwsze tytuły, które trafią do HBO GO w przyszłym miesiącu.
0 Udostępnień

Superbohaterowie w HBO GO

Wszystkie animowane produkcje tworzone przez Warner Bros i DC Comics w jednym miejscu? Brzmi nieźle. Taki cel wyznaczyli sobie zarządzający ofertą HBO GO. Dla sympatyków świata superbohaterów to okazja do przypomnienia sobie najbardziej lubianych tytułów, a także nadrobienia tych, których dotąd nie mogli obejrzeć – Nie wszystkie bowiem produkcje zostały wydane na polskim rynku.

Oczywiście animacje będą wprowadzane do bazy danych etapami i nie od razu zyskamy dostęp do wszystkich tytułów. Na początek zaproponowane zostaną seanse z przypuszczalnie najpopularniejszym komiksowym i filmowym superbohaterem, czyli Batmanem. 15 listopada bieżącego roku w HBO GO wprowadzonych zostanie osiem tytułów poświęconych sylwetce Rycerza z Gotham.

Użytkownicy będą mogli obejrzeć:

  • Batman: Atak na Arkham
  • Batman: Hush
  • Batman i Harley Quinn
  • Batman: Mroczny rycerz – Powrót cz.1
  • Batman: Mroczny rycerz – Powrót. Część 2
  • Batman: Powrót Jokera
  • Batman: Zabójczy żart
  • Batman: Powrót Zamaskowanych Krzyżowców

Jak widać, w zestawieniu nie brakuje absolutnych klasyków, takich jak stanowiący adaptację cenionego komiksu Zabójczy żart. Film pojawił się w polskich kinach w 2016 roku, lecz wyświetlany był stosunkowo krótko. Nie wszyscy widzowie musieli również zaopatrzyć się w wydanie na DVD, zatem być może dopiero teraz nadrobią wyjątkową opowieść o Batmanie i Jokerze. Warto także zerknąć na Powrót Jokera. Film z 2000 roku jest jedną z bardziej udanych pełnometrażowych historii o człowieku-nietoperzu.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments