Apex Legends: teraz dotrzemy aż do 500 poziomu!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 28.11.2019, 14:00 Aktualizacja: 28.11.2019, 14:00
Teraz w Apex Legends będziemy mogli osiągnąć poziom 500, a w trakcie drogi do jego zdobycia otrzymamy od Respawn Entertainment dużo nowych pakietów. Wśród nagród znajdują się również odznaki oraz zawieszki do broni. Jak dokładnie wyglądać będą zmiany w obrębie sieciowej strzelanki?
apex legends season 2
5 Udostępnień

Maksymalny level w Apex Legends to teraz 500

Jak poinformowała na oficjalnej stronie Electronic Arts Lee Horn, dyrektor ds. zarządzania produktami w Apex Legends, radykalnej zmiany doczekają się poziomy w grze. Teraz maksymalnym levelem do osiągnięcia będzie 500. W związku z tym liczba punktów doświadczenia, które wymagane są do osiągnięcia poziomu setnego została zmniejszona o 5%. Ułatwi to graczom awansowanie na kolejne levele, których zdobywanie łączyć będzie się teraz ze znacznie większymi nagrodami wypłacanymi w paczkach.

Jak będzie wyglądał teraz system XP w Apex Legends? – W starym systemie po osiągnięciu poziomu 26. liczba PD potrzebnych do awansu znacznie wzrastała. Nowy system zmniejsza przyrost PD potrzebnych do awansowania na poziomach od 20. do 58. Zmiana ta sprawi, że system będzie bardziej przyjazny dla nowych graczy, którzy dostaną więcej nagród i szybciej dotrą do poziomu 58. Łączna liczba PD potrzebnych do zdobycia poziomu 100. spadnie w ten sposób o około 5% – czytamy na stronie twórców. – Gracze na poziomach od 20. do 99., którzy w momencie wprowadzenia zmian będą bliscy awansu, mogą dzięki nim automatycznie wskoczyć na wyższy poziom. Zmiany nie obejmą graczy, którzy już osiągnęli 100. poziom. Liczba PD potrzebnych do awansu osiągnie swoją maksymalną wartość na poziomie 58. (wcześniej 26.) i będzie obowiązywać aż do poziomu 500. Wciąż będzie to 18 000 PD – informują.

Wcześniej na drodze do maksymalnego poziomu zdobywało się ich 45. Teraz liczba ta podniesiona została do zdecydowanie nieokrągłych 199 pakietów Apex Legends, które otrzymamy na następujących progach:

  • Poziomy od 2. do 20.: jeden pakiet co poziom
  • Poziomy od 22. do 300.: jeden pakiet co dwa poziomy
  • Poziomy od 305. do 500.: jeden pakiet co pięć poziomów
  • Po każdym awansie wciąż będzie przyznawana nagroda w postaci 600 żetonów legend.
  • Gracze na wyższych poziomach otrzymają dodatkowe pakiety Apex, tak, by liczba zdobytych nagród była zgodna z nowym systemem.

Kolejne poziomy wiążą się też z odznakami!

Wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów w Apex Legends na drodze do maksymalnego levelu 500 dostawać będziemy teraz odznaki oraz zawieszki do broni. Przedstawione zostały one przez twórców na infografikach oraz gifach, które związane są z rewolucyjnymi zmianami w obszarze podnoszenia poziomu bohaterów.

apex legends poziom 500 apex legends poziom 500

 

 

 

Źródło: Electronic Arts. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments