Apex Legends: The Old Ways potrwa do 21 kwietnia

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 8.04.2020, 10:46 Aktualizacja: 8.04.2020, 10:46
Bloodhund to zdecydowanie najciekawsza postać dodana do gry już po ubiegłorocznej premierze Apex Legends. The Old Ways to event pozwalający lepiej zgrać się z Bloodhunt, ale też zdobyć mnóstwo legendarnych i rzadkich skórek. Poznaj tor nagród wydarzenia Obyczaj przodków i dowiedz się, kiedy najnowsze dodatki kosmetyczne trafią do mikrotransakcyjnego sklepiku.
weź udział w wydarzeniu obyczaje przodków w apex legends
0 Udostępnień

Event The Old Ways rozpoczęty. Potrwa do 21 kwietnia

Od 7 do 21 kwietnia potrwa w Apex Legends wydarzenie The Old Ways, czyli Obyczaje przodków. – Dziecko z wioski, która żyje w strachu przed maszynami, zostało wysłane na łowy w ramach ostatniego rytuału inicjacji. Jednak w obliczu potwornego zagrożenia, mieszkańcy wioski muszą zdecydować, czy odrzucić nauki starszyzny. Rusz tropem Bloodhound i dowiedz się, jak narodziła się Legenda – zapowiada event Electronic Arts, wydawca gry battle royale tworzonej przez Respawn Entertainment.

Wydarzenie polegało będzie na próbie wytępienia rosnącej populacji prowlerów. Event The Old Ways wprowadzi nowy tor nagród, który pozwoli na zdobycie wyjątkowych przedmiotów kosmetycznych. Prezentuje się on następująco:

apex legends - tor nagród wydarzenia the old ways Fot. EA

Nowe przedmioty kosmetyczne oraz legendarne skórki

Od chwili rozpoczęcia wydarzenia, do sklepu mikrotransakcyjnego Apex Legends w kilku partiach trafiały będą również legendarne i rzadkie skórki związane z tematyką eventu oraz postacią Bloodhund. Wydawca gry przygotował specjalne infografiki, które pokazują dostępność danych przedmiotów przez następne trzy tygodnie.

Zamierzacie wziąć udział w evencie stanowiącym jedno z wydarzeń 4. sezonu Apex Legends?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments