Aristocracy romansuje z Robertem Grynem?

Patryk Stec Aktualności o grach Publikacja: 14.06.2019, 10:31 Aktualizacja: 14.06.2020, 10:31
Właściciel Codewise chce wziąć TaZa i spółkę pod swoje skrzydła - donosi znany dziennikarz esportowy, Jarek "DeKay" Lewis.
4 Udostępnień

Powstanie nowa organizacja?

W tej chwili w rękach Codewise jest organizacja Codewise Unicorns, która formalnie należy do brata Roberta Gryna, Alexa oraz ERROR 404. Nie wiadomo jednak na jakich zasadach TaZ i jego koledzy mieliby współpracować z milionerem. W grę wchodzi zastąpienie jednej z piątek bądź utworzenie całkiem nowej organizacji.

Wiktor „Taz” Wojtas jest prawdziwym weteranem sceny CS:GO. Zaczynał 18 lat temu, ale najbardziej znany jest z czasów gry w Virtus.pro, gdzie wygrał Majora i dużo innych prestiżowych turniejów, grając przez trzy lata w jednym składzie. W ostatnich mieiącach grał w barwach Team Kinguin, a potem devils.one, z którym on i koledzy rozwiązali kontrakty z powodu niezgodności przy negocjacjach nowych umów.

Aristocracy grało w zeszłym sezonie ESL Pro League, w którym zajęło 9-10. miejsce, co zapewniło ekipie trenowanej przez Loorda slot w kolejnym, dziesiątym sezonie prestiżowych rozgrywek.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments