Avatar

Patryk Stec

Redaktor

Pochodzi z Torunia, mieszka w Warszawie. Od dziecka zakochany w FIFIE i GTA. Obecnie sportowy świr, zawodowo zajmujący się grami. Po godzinach gracz, który prowadzi swojego bloga (patrykstec.pl). Oprócz tego uwielbia media społecznościowe i... żużel.

Skontaktuj się ze mną

Posty użytkownika Patryk Stec:

Miał być shox, s1mple, flamie, NiKo czy rain - ostatecznie dołączył Stevie2K i nie udało się Brazylijczykom utworzyć dream teamu.

Nowa ekipa NEO trenuje w Warszawie. FaZe Clan stara się jak najlepiej wprowadzić Polaka do swojego zespołu, co pomóc ma drużynie w zbliżających się turniejach. Kiedy się odbędą?

Po czterech kolejkach ESL Mistrzostw Polski Piotra „avisa” Świerzynę zastąpi Konrad "EXUS" Jeńczeń. Zawodnik zdążył już zadebiutować w nowym zespole. Mimo to ERROR 404 by Codewise przegrał dwie mapy z x-kom teamem.

Polak dołącza do amerykańskiej organizacji w roli zmiennika, gdzie zastąpi Adrena. Neo zadebiutuje w meczu ze swoim byłym zespołem – Virtus.pro.

Adrian „Trymbi” Trybus opszcza Pride i przechodzi do akademii najlepszej europejskiej formacji League of Legends.

Mertz występował w barwach Heroic od sierpnia zeszłego roku. Po katastrofalnym IEM Sydney zespół zdecydował się na zmany.