Patryk Stec

Redaktor

Pochodzi z Torunia, mieszka w Warszawie. Od dziecka zakochany w FIFIE i GTA. Obecnie sportowy świr, zawodowo zajmujący się grami. Po godzinach gracz, który prowadzi swojego bloga (patrykstec.pl). Oprócz tego uwielbia media społecznościowe i... żużel.

Skontaktuj się ze mną

Posty użytkownika Patryk Stec:

Przede wszystkim Dirt Rally 2.0 posiada arcyświetny model jazdy, który sprawia naprawdę wiele przyjemności. Są jednak drobne usterki graficzne oraz można się przyczepić do mało rozbudowanej kariery i do podzielenia pełnej zawartości na płatne DLC.

PixARK to gra, która od samego początku przenosi nas do rozgrywki przypominającej niezwykle lubianego Minecrafta. Czy wystarczy to jednak, aby przekonać do siebie graczy lubiących klocki w otwartym świecie?

Snax i spółka dopiero co rozpoczęli bootcamp w Esport Performance Center, a już dostali pierwsze sygnały, że nie mogą czuć się bezpiecznie.

Polscy gracze mają ostatnio spore problemy ze znalezieniem się w najlepszych turniejach CS:GO. Są zbyt słabi czy brak im mentalności? Powodów niemocy może być kilka.