Gameplay Attack on Titan 2: Final Battle. Do boju!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 4.04.2019, 9:32 Aktualizacja: 4.04.2020, 9:32
Adaptacja drugiego sezonu niezwykle popularnego anime doczeka się w lipcu DLC, które przybliży wydarzenia z sezonu trzeciego. Gameplay Attack on Titan 2: Final Battle prezentuje nowe bronie, megadynamiczne walki oraz kilka smaczków fabularnych, które z pewnością wyłapane zostaną przez fanów serii.
attack on titan 2: final battle
0 Udostępnień

Kolejna odsłona adaptacji popularnego anime

Attack on Titan to jedno z najpopularniejszych i najbardziej udanych anime ostatnich lat. Jego akcja toczy się w postapokaliptycznym świecie, w którym niedobitki ludzkości zmuszone zostały do ukrywania się za olbrzymimi murami, chroniącymi pozostałości cywilizacji przed tajemniczymi Tytanami. Gdy jednemu z gigantycznych potworów udaje się sforsować przeszkodę, trójka młodych ludzi postanawia dołączyć do Zwiadowców, elitarnej grupy żołnierzy zwalczających Tytanów.

attack on titan 2: final battle

Gra Attack on Titan 2 oparta jest na wydarzeniach z pierwszego i drugiego sezonu anime. Dodatek Final Battle, sprzedawany i w formie klasycznego DLC, i jako samodzielna gra, poszerzy fabułę o ukazujący się w 2018 roku trzeci sezon serii. Podobnie jak podstawka, Attack On Titan 2: Final Battle będzie dynamiczną grą akcji, w której los ludzkości zależy wyłącznie od naszego sprytu w walce z tytułowymi stworami. Głównym założeniem walk jest taktyczne rozpracowanie olbrzymich stworów oraz odcięcie im kończyn – dzięki temu zostaną oni powaleni na ziemię i zwyciężeni.

Gameplay Attack on Titan 2: Final Battle

Coraz bliższa data premiery gry skłoniła twórców do opublikowania długiego nagrania z rozgrywki. Gameplay Attack on Titan 2: Final Battle na PlayStation 4 ukazuje kolejne dynamiczne walki, nowe bronie oraz kilka szczegółów fabularnych, które z pewnością wychwycone zostaną z łatwością przez fanów serii.

Attack on Titan 2: Final Battle to DLC rozwijające historię o wydarzenia z trzeciego sezonu anime. Produkcja tworzona przez studio Omega Force na konsole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC-ty zapowiedziana jest na 5 lipca 2019. Może być to świetne uzupełnienie batalii o losy ludzkości z innego anime, w którym główni bohaterowie również walczą w imieniu niedobitków ludzkości z olbrzymimi stworami. Neon Genesis Evangelion w Netflix pojawi się dzień przed kalendarzowym początkiem lata – 21 czerwca.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments