Archipelag Auroa w nowym filmie z Ghost Recon Breakpoint

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 27.05.2019, 11:00 Aktualizacja: 27.05.2020, 6:12
Ghost Recon Wildlands przenosiło wielbicieli taktycznych strzelanek do Boliwii, ale w przypadku kolejnej odsłony serii będziemy mieć do czynienia ze światem wykreowanym od podstaw. Chcecie dowiedzieć się, jak twórcy starali się podejść do Archipelagu Auroa, miejsca akcji Ghost Recon Breakpoint?
ghost recon breakpoint trailer
0 Udostępnień

Podsumowanie informacji o Ghost Recon Breakpoint

Jeszcze w maju Ubisoft ogłosił powstanie kolejnej części jednej z kultowych strzelanek sygnowanych nazwiskiem Toma Clancy’ego. Data premiery Ghost Recon: Breakpoint została ustalona na 4 października 2019 roku. Trzecioosobowa strzelanka, która nastawiona jest przede wszystkim na ciekawe doświadczenia kooperacyjne, ukaże się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Dotychczas powiew świeżości zapowiadany przez twórców wiązał się przede wszystkim z mechaniką rozgrywki. Mowa tu o związanymi z ranami postrzałowymi elementami survivalowymi, poszerzonym i mocno rozwiniętym systemie klasowych specjalizacji czy ciekawych gadżetach z dronami na czele. Na nowym filmie z Ghost Recon Breakpoint twórcy opowiadają, w jaki sposób chcą pogłębić grę fabularnie, aby jej nieliniowość nie była tylko pustym hasełkiem.

Archipelag Auroa – fikcyjne wyspy z Ghost Recon Breakpoint

Główne założenia narracyjne produkcji zostały już zaprezentowane w fabularnym trailerze Ghost Recon Breakpoint. Jej akcja umiejscowiona zostanie na archipelagu Auroa, stanowiącym pole testowe militarnego sprzętu tajemniczej korporacji Skell Technology. Produkowane tam na potrzeby wojska drony zostaną przejęte przez Wilki, zbuntowany oddział specjalny amerykańskiej armii. O ile sam opis fabuły wydawał się nieskomplikowany, tak świat przedstawiony i jego umiejscowienie aż proszą się o więcej informacji. Cześć z nich twórcy przemycają na najnowszym filmie z Ghost Recon Breakpoint.

Wygląda na to, że twórcy poważnie podchodzą nie tylko do samej fabuły (ta po raz pierwszy w historii serii oferować ma nie tylko różnorodne opcje dialogowe, ale także kilka odmiennych zakończeń), ale i miejsca akcji. Archipelag Auroa może stać się naprawdę ciekawym i bogatym światem. Czy jednak możemy być przekonani, że Ubisoft nie pójdzie w tym względzie na łatwiznę?

Źródło: GamingBolt. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments