Awans Woolite’a w Rogue!

Patryk Stec Aktualności o grach Publikacja: 30.05.2019, 17:40 Aktualizacja: 30.05.2020, 17:40
Polak w końcu się doczekał i wróci do LEC w najbliższym splicie. Paweł "Woolite" Pruski po 4 latach wraca do LEC, gdzie będzie reprezentował barwy Rogue.
8 Udostępnień

Angaż Polaka do Rogue

Do tej pory grał w akademii tej ekipy. Woolite, który do tej pory grał w akademii Rogue, która wygrała Ultraligę, awansował do głównego składu ekipy. Jak sobie poradzi? To będzie wielki powrót po czterech latach przerwy, bo właśnie tyle czasu minęło od ostatniego meczu Woolite’a w Legends European Championship. Do tej pory Polak reprezentował barwy akademii tego zespołu.

– Czekałem na ten moment 4 lata, ale w końcu oficjalnie mogę powiedzieć, że wracam do LEC. Cieszę się, że nie poddałem się po całym hejcie w ROCCAT i dalej robiłem swoje. Miałem dużo ciężkich momentów w swojej karierze, ale ja się nigdy nie poddaję. Dla mnie to dopiero początek odbijania się od dna, a droga, która mnie teraz czeka, będzie jeszcze cięższa – napisał na swoim fanpage’u Paweł „Woolite” Pruski.

Angaż Polaka nie oznacza, że ma on pewne miejsce w składzie zespołu. O występy w kolejnych spotkaniach będzie musiał zawalczyć z dotychczasowym zawodnikiem na jego pozycji, Martinem „HeaQ” Kordmaa.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments