Baldur’s Gate 3 oficjalnie zapowiedziane na Google Stadia!

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 6.06.2019, 19:01 Aktualizacja: 6.06.2020, 19:03
To już pewne, oficjalne i nieodwołalne – w Baldur's Gate 3 na Google Stadia zagramy już w listopadzie! Przerażający trailer gry przenosi nas do znanego z pierwszej odsłony miasteczka Wrota Baldura, jednak skala wyzwania zapowiada się tym razem o wiele większa. Gotowi do powrotu na Wybrzeże Mieczy?
baldur's gate 3 oficjalnie
16 Udostępnień

Baldur’s Gate 3 jedną z trzydziestu pierwszy gier na Google Stadia!

O ile szczegółom dotyczącym wszystkich znanych od dziś szczegółów na temat Google Stadia poświęcimy jutro osobny, rozbudowany artykuł, z prawdziwą przyjemnością potwierdzamy plotki o tworzeniu Baldur’s Gate 3, które stać ma się jedną z trzydziestu gier dostępnych w usłudze od pierwszego dnia. Zaprezentowany na evencie Google trailer BG3 umiejscowiony jest w skąpanych krwią Wrotach Baldura!

Skoro gra pojawić ma się wraz z usługą Google Stadia, premiery Baldur’s Gate 3 oraz powrotu na Wybrzeże Mieczy spodziewać powinniśmy się w listopadzie. Jeszcze we wrześniu 2019 roku zagramy za to w dwie poprzednie części z Enhanced Edition na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Za stworzenie Baldur’s Gate 3 odpowiada studio Larian, które w ostatnich latach ucieszyło świetnym Divinity: Original Sin fanów klasycznych cRPG-ów w rzucie izometrycznym. Tym razem ma być jednak dziesięć razy bardziej epicko, w końcu mowa o kontynuacji jednej z najlepszych gier w historii. – Duża będzie drużyna, duża będzie eksploracja, duże będą zadania gracza, duże będą decyzje, duży będzie multiplayer i oczywiście trib single. Jako że oryginał nie należał do najłatwiejszych gier, duże będą także wyzwania – obiecuje Swen Vincke ze studia Larian.

Źródło: GameRant. Grafika: YouTube.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments