Batman Noir – wyjątkowa publikacja na 80-lecie Batmana

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 5.07.2019, 10:42 Aktualizacja: 5.07.2019, 10:42
Pierwszy komiks z jednym z najpopularniejszych superbohaterów na świecie ukazał się w 1939 roku. Z okazji urodzin obrońcy Gotham nakładem Egmont w połowie sierpnia ukaże się limitowana kolekcja albumów komiksowych – Batman Noir.
Batman Noir
0 Udostępnień

Zestaw przygód Mrocznego Rycerza od Egmontu

Batman Noir to pięciotomowa publikacja. Na zestaw przygód Mrocznego Rycerza składają się najbardziej znane dzieła w historii gatunku, stworzone przez najwybitniejszych twórców:

  • Długie Halloween – Jeph Loeb, Tim Sale,
  • Hush – Jeph Loeb, Jim Lee, Scott Williams,
  • Powrót Mrocznego Rycerza – Frank Miller, Klaus Janson,
  • Zabójczy żart- Alan Moore, Brian Bolland,
  • Pewnego dnia – Tom King, Lee Weeks, Michael Lark.

Seria Batman Noir cechuje się unikalnym nakładem i stylistyką, niskim nakładem i brakiem dodruków. Złożona jest z 5 wielkoformatowych tomów (każdy o wymiarach: 225×344 mm), wydrukowanych w twardej oprawie i na grubym papierze. Każdy tom zapakowany jest w ochronną folię z naklejką rocznicową. Ekskluzywność wydania podkreślają dodatkowo czarno – biała grafika w tuszu i ołówku oraz czarna tasiemka z charakterystycznym znakiem Batmana w poszczególnych albumach.

Cztery główne tomy serii można będzie kupić pojedynczo. Piąty album – Batman – Pewnego dnia będzie dostępny tylko jako część pakietu składającego się z kompletu tomów.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments