Batman przyszłości – odcinki w nowej wersji już w październiku!

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 19.07.2019, 14:00 Aktualizacja: 19.07.2020, 13:21
Polsat z lektorem oraz Cartoon Network z dubbingiem niemal 20 lat temu dopieściły fanów DC przeniesieniem na polski grunt kreskówki Batman Beyond, która opowiadała o losach podstarzałego Bruce'a Wayne'a oraz jego młodego pomocnika. Teraz odcinki Batmana przyszłości zostaną wypuszczone w nowej wersji!
batman przyszlosci odcinki w nowej wersji
0 Udostępnień

Batman przyszłości w nowej wersji

Pamiętacie Batmana przyszłości, pod którego głos podkładał Radosław Pazura? Najpierw piętnaście odcinków z podtytułem Batman: Dwadzieścia lat później puszczano w Polsacie (w tej stacji jeszcze z lektorem), a następnie wszystkie trzy serie wyemitowane zostały ze świetnym dubbingiem w Cartoon Network. Działo się to na przełomie wieków, jednak dobre wspomnienia zostały wielu widzom na zawsze!

Serial animowany opowiadał historię podstarzałego Bruce’a Wayne’a, który nie ma już sił wcielać się w rolę strażnika Gotham. Teraz twórcy Batmana przyszłości (Batman Beyond w Stanach Zjednoczonych, a w całej reszcie świata Batman of the Future) ogłosili, iż w planach mają wypuszczenie odświeżonej wersji kultowej kreskówki. Zremasterować udało się 41 spośród 52 odcinków trzech sezonów Batmana przyszłości – pozostałe epizody były zbyt nadgryzione zębem czasu, aby jakiekolwiek zabiegi restauracyjne mogły im pomóc.

Kiedy nowe odcinki Batman Beyond?

Nowe odcinki Batmana przyszłości dystrybuowane będą w wersji cyfrowej (w tym przypadku trzeba liczyć się z kosztem 50 dolarów za całość) oraz na fizycznych nośnikach Blu-ray (100 dolarów). Jeżeli chcecie ocenić jakość odświeżonej wersji Batman Beyond, z pewnością pomoże wam w tym porównanie starego i nowego Batmana przyszłości przygotowane przez portal IGN:

Kiedy Batman przyszłości będzie mógł wylądować na waszych dyskach lub półkach? 15 października rusza sprzedaż wersji cyfrowej, a od 29 października zamawiać będzie można również kopie fizyczne.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Morfeusz
Morfeusz
4 lat temu

Pewnie polski wydawca znowu będzie miał gdzieś fanów Batmana. Nie wydali w Polsce „Batman: The Animated Series” na blu ray to pewnie tego też nie wydadzą.

Cuz
Cuz
2 lat temu
Ocena :
     

Dubbing był tragiczny jak w animated series natomiast lektor polsatu i cartoon był genialny