Battlefield 2042 – nadciąga mega roz…grywka

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 10.06.2021, 9:45 Aktualizacja: 11.06.2022, 11:12
Jak zapowiadają twórcy, Battlefield 2042 będzie najbardziej ambitną i pełną rozmachu produkcją w historii słynnego FPS-a. I wszystko wskazuje na to, że mają rację.
0 Udostępnień

Grafika: Business Wire.

„W Battlefield 2042 świat znajduje się na krawędzi” – czytamy w oficjalnej notce prasowej – „Niedobory żywności, energii i czystej wody doprowadziły dziesiątki narodów do upadku, tworząc największy kryzys migracyjny w historii ludzkości. Wśród tych bezpaństwowców (Non-Patriated lub No-Pats) są rodziny, rolnicy, inżynierowie, a nawet żołnierze. W samym środku tego kryzysu Stany Zjednoczone i Rosja wciągają świat w totalną wojnę. Wyszkoleni No-Pats dołączają do obu stron. Walczą nie dla flagi, ale o przyszłość bezpaństwowców w nowym świecie”.

Pisaliśmy już o przeciekach nt. nowej odsłony Battlefield. Teraz za sprawą oficjalnej zapowiedzi Electronic Arts wiemy już niemal wszystko. Premierowa gra będzie nosić tytuł Battlefield 2042, do sprzedaży trafi 22 października br. i prezentuje się bardzo emocjonująco.

Udostępniony trailer daje przedsmak grafiki oraz ujawnia lokacje – antarktyczne pola naftowe, cmentarzysko statków w Indiach czy południowokoreańską metropolię. Wielbicieli rozgrywki multiplayer powinna zaś zelektryzować informacja o bezprecedensowo rozległym sandboksie. EA DICE zapewnia bowiem, że w gigantycznym konflikcie będzie mogło wziąć udział nawet 128 graczy. „Doświadczysz intensywności wojny na wielką skalę w walnych bitwach na mapach z dynamiczną pogodą, zagrożeniami środowiskowymi i spektakularnymi wydarzeniami, w trakcie których tornada rozszarpują scenerię a burze piaskowe przesłaniają słońce” – przekonują twórcy.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments