Belle Delphine zbanowana na Instagramie!

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 22.07.2019, 11:20 Aktualizacja: 22.07.2020, 14:48
Instagram zbanowował Belle Delphine ze względu na nagość. Zobacz, w jaki sposób gwiazda internetu będzie teraz zarabiała pieniądze. Mamy też niepokojące informacje - czyżby woda po kąpieli była oszustwem?
19 Udostępnień

Sprzedaż wody po kąpieli rozsierdziła internautów

Okazuje się, że wbrew pozorom przestrzeń internetu nie jest strefą absolutnej wolności , za którą niektórzy go mieli. Po akcji z wodą po kąpieli internauci zaczęli masowo zgłaszać instagramowe konto Belle Delphine ze względy na nagość. Instagram uznał skargi i wydał standardowe oświadczenie o naruszeniu zasad społeczności. Być może jest to część szerszej inicjatywy Instagrama, uderzającej w sexworkerów przeróżnej maści.

Gdzie teraz można oglądać Belle Delphine?

Belle wciąż posiada całkowicie nieocenzurowane konto na Twitterze i Patreonie. Na Patreonie można kupić dostęp do jej Snapchata i „exclusive” czyli prywatnych, lubieżnych zdjęć za jedyne 25$. Wygląda na to, że Gamer Girl pomimo braku Instagrama nie umrze z głodu. Jej woda po kąpieli rozeszła się w nakładzie 500 butelek i gwiazda twierdzi, że nie nadąża się wystarczająco często kąpać by zaspokoić potężny popyt.

Co ciekawe i niepokojące, jeden z użytkowników 4chana twierdzi, że Belle oszukuje i wcale nie kąpie się w sprzedawanej wodzie. Otóż podobno jest technikiem laboratoryjnym, przeprowadził analizę drogocennej wody pod kątem obecności ludzkiego DNA i nie znalazł żadnych jego śladów.  Czyżby Belle Delphine była oszustką?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments