Betty. Premiera nowego serialu niebawem w HBO GO!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 20.04.2020, 16:15 Aktualizacja: 21.04.2021, 9:39
Na konkurencyjnej platformie Netflix często wśród nowości pojawiają się produkcje opowiadające o losach młodzieży. Już niebawem nie zabraknie ich także w HBO GO. Premiera nowego serialu Betty - sześcioodcinkowej opowieści o dziewczynach lubujących się w pokonywaniu ulic Nowego Jorku na deskorolce – już 2. maja.
premiera betty w hbo go zaplanowana jest na 2 maja
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 1. sezonu Betty w HBO GO poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy Betty w HBO GO?

Pierwszy odcinek Betty trafi do bazy danych HBO GO już 2. maja. Walka o uwagę widzów do najłatwiejszych należeć nie będzie. Na tej samej platformie serial Crystal Moselle zmagać się będzie z Czarną Panterą, Doktorem Strange oraz Strażnikami Galaktyki. W tym samym dniu zaplanowana jest również premiera serialu The Eddy na Netflix. Główną rolę odgrywa tam Joanna Kulig, więc oczy polskich fanów seriali skierowane będą raczej tam.

Czy premierowy epizod opowieści o fascynacji skateboardingiem ma jakiekolwiek szanse w starciu z wysokobudżetowymi blockbusterami spod ręki Marvela albo hitem serialowym z Joanną Kulig w roli głównej? Wierzymy, że tak i nowy serial w HBO GO nie przejdzie bez echa. Premiera pierwszego odcinka przewidziana jest na 2 maja. Będzie on trwał 27 minut.

Fabuła Betty, czyli dalsze losy znanych z kina skejterek

Raptem dwa lata temu premierę miał film Skejterka. Niespełna dwugodzinny dramat o młodych dziewczynach z nowojorskich przedmieść bardzo szybko doczekał się spin-offu. Dalsze przygody bohaterek, których wielką miłością jest skateboarding, będą możliwe do śledzenia już od 2. maja w HBO GO.

Betty, nowy serial, którego reżyserią oraz scenariuszem ponownie zajęła się Crystal Moselle, to sześć, około półgodzinnych odcinków, które od 2. maja każdej soboty będą trafiać do bazy HBO GO. Na ekranie występować będzie aż pięć bohaterek – każda zróżnicowana charakterologicznie, o różnym poziomie ekspresji oraz marzeniach. Dla wszystkich jednak wspólnym mianownikiem jest miłość do deskorolki.

To właśnie ten prosty w strukturze, posiadający cztery kółka i sklejkę, przedmiot jest osobnym, bardziej symbolicznym bohaterem snutej przez Moselle opowieści. Bez wątpienia w ciągu sześciu epizodów przygód skejterek jazdy na nim nie zabraknie!

Poznaj obsadę pierwszego sezonu nowego serialu – Betty

Najważniejsza część obsady pozostaje niezmienna w porównaniu z pełnometrażowym filmem Skejterka. Przypomnijmy w takim razie czołowe nazwiska, które pojawią się także w serialu Betty.

  • Rachelle Vinberg – Camille
  • Dede Lovelace – Janay
  • Nina Moran – Kirt
  • Moonbear – Honeybear
  • Ajani Russell – Indigo

Betty to bardzo ciekawy dodatek do oferty HBO GO na maj 2020. Koniecznie sprawdźcie, co jeszcze zawarte jest w propozycjach programowych platformy!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments