The Eddy. Premiera serialu z Joanną Kulig wkrótce w Netflix!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 21.04.2020, 11:36 Aktualizacja: 21.04.2021, 11:37
Zimna wojna nie tylko zyskała sympatię na całym świecie, lecz także wypromowała Joannę Kulig. Dla polskiej aktorki film Pawła Pawlikowskiego okazał się bowiem drogą do międzynarodowej kariery. Pierwsze tego efekty poznamy już niebawem. W maju w Netflix odbędzie się premiera amerykańskiego serialu The Eddy. W roli głównej Joanna Kulig.
the-eddy-premiera
6 Udostępnień

W artykule na temat premiery 1. sezonu The Eddy w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Na kiedy wyznaczono premierę 1. sezonu The Eddy w Netflix?

The Eddy trafi na platformę Netflix 8. maja. O szczególną uwagę użytkowników platformy walczyć będzie m.in. z drugim sezonem The Hollow oraz sequelem Już nie żyjesz. Wydaje się jednak, że nazwisko obecnej w jego obsadzie Joanny Kulig okaże się wystarczającym argumentem, aby z grona kilku filmowych i serialowych nowości w Netflix wybrać właśnie The Eddy.

Dla osób lubiących szukać polskich nazwisk w napisach filmów będzie to druga istotna pozycja z oferty Netflix na maj 2020. Tydzień wcześniej zaplanowana została premiera belgijskiego serialu Kierunek: Noc, którego fabuła opierała będzie się na powieści Starość aksolotla Jacka Dukaja. W produkcji tej wystąpi też polski aktor, Ksawery Szlenkier.

The Eddy – osiem odcinków muzycznej opowieści w Netflix

The Eddy to ośmioodcinkowy mini-serial z gatunku dramatu z elementami musicalu. Podstawowy wątek fabularny stanowią losy klubu jazzowego, jego właściciela oraz miejscowego zespołu. Za reżyserię produkcji odpowiadają aż cztery nazwiska. Trzy z tego grona to Alan Poul, Houda Benyamina oraz Laïla Marrakchi.

Czwartym, tym najważniejszym, jest Damien Chazelle. Najmłodszy reżyser w historii kina, który może się pochwalić zdobyciem statuetki Oscara, o swoich muzycznych zamiłowaniach dowiódł już, kręcąc takie filmy jak Whiplash czy La La Land. Teraz czas na kolejną jazzową opowieść w wykonaniu zaledwie 35-letniego twórcy, mającego na swoim koncie także nagrodę Złotego Globu.

Kto wystąpi u boku Joanny Kulig w The Eddy?

W The Eddy polskiej aktorce, wcielającej się w postać Mai, towarzyszyć będą na ekranie m.in.:

  • André Holland – Elliot Udo
  • Tahar Rahim – Farid
  • Leïla Bekhti – Amira
  • Amandla Stenberg – Julie
  • Melissa George – Alison

Całą obsadę The Eddy z Joanną Kulig na czele będziemy mogli oceniać już od 8. maja!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments