Bitwa o Tilted, czyli rozgrywki Fortnite na placu Europejskim

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 9.08.2019, 9:43 Aktualizacja: 9.08.2020, 9:43
W sobotę 10 sierpnia o godzinie 10.00 na placu Europejskim przy Warsaw Spire rozegra się Bitwa o Tilted. Popularni twórcy internetowi zmierzą się na serwerach Fortnite o miano mistrza Tilted – zabudowanego wieżowcami miasta na mapie gry.
1 Udostępnień

Transmisja Fortnite z placu Europejskiego

W bitwie weźmie udział ośmiu youtuberów, w tym m.in. Dominik Łupicki i Manoyek. Zmagania zobaczymy oglądając transmisję na ich kanałach Youtube lub bezpośrednio na ekranie znajdującym się na placu Europejskim, w otoczeniu licznych atrakcji inspirowanych grą oraz warszawskich wysokościowców, między innymi najwyższego z nich, czyli Warsaw Spire.

Organizatorzy zapewniają wyborną zabawę i liczne atrakcje. Wśród nich strefa meet&greet, w której odbędą się spotkania z wybranymi z zaproszonych twórców, cosplayerzy prezentujący postaci z gry, animacje z konkursami oraz gadżety ze świata Fortnite.

Fortnite – jedna z najpopularniejszych gier battle royale

Wydana w 2017 r. Fortnite produkcja szybko podbiła światowy rynek gamingowy. To gra akcji oparta na modelu battle royale, w której 100 graczy ląduje na jednej mapie i konkurują ze sobą. Obecnie w Fortnite zarejestrowanych jest już 250 mln graczy.

Fortnite to również jedna z najchętniej oglądanych gier na światowym Twitch i Youtube Gaming w ciągu ostatniego roku.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments