Blacksad: Under The Skin – gameplay z nowojorskiego półświatka

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 30.10.2019, 15:00 Aktualizacja: 30.10.2020, 14:49
Na połowę listopada zaplanowana została premiera Blacksad: Under The Skin. Gameplay gry opublikowany został właśnie przez polskiego dystrybutora CDP. Tytułowy bohater produkcji będzie osią napędową detektywistycznej fabuły, która podkreślić ma zalety narracyjnej przygodówki od Pendulo Studios.
gameplay blacksad under the skin
21 Udostępnień

CDP publikuje gameplay Blacksad: Under The Skin

Wydawnictwo CDP opublikowało gameplay dystrybuowanej przez siebie gry Blacksad: Under The Skin, który zachęcić ma nas do zainteresowania się tą ciekawą listopadową premierą. – To zupełnie nowa, integralna część historii o detektywie Blacksadzie, osadzona w unikatowym świecie komiksu, który został idealnie odtworzony z myślą o graczach. Dzięki temu każdy może zanurzyć się w detektywistyczny świat noir nawet bez znajomości komiksów – informuje wydawca.

Kim jest tytułowy bohater przygodówki? – Gracze wcielają się w postać detektywa Johna Blacksada, by poprowadzić śledztwo i odkryć zagadkę oraz wszystkie aspekty osobowości głównego bohatera. To od ich wyborów będzie zależeć, jak rozwiną się relacje między postaciami oraz charakter samego Blacksada – czytamy w materiale prasowym.

Kiedy premiera przygodówki z akcją w Nowym Jorku?

Nowy Jork, początek lat 50-tych. Joe Dunn, właściciel klubu bokserskiego, zostaje znaleziony martwy, a wschodząca gwiazda boksu Robert Yale, który ma stoczyć na ringu najważniejszy pojedynek w swojej karierze, znika w tajemniczych okolicznościach… Córka Joego zatrudnia prywatnego detektywa, Johna Blacksada, by zbadał sprawę i odnalazł zaginionego mężczyznę. Ryzykowne śledztwo zawiedzie bohatera w niebezpieczne i niezgłębione zakamarki Nowego Jorku.

Premiera gry Blacksad: Under The Skin zaplanowana jest na 14 listopada 2019 roku. Produkcja ukaże się wówczas w oryginalnej wersji językowej na PlayStation 4, Xbox One i PC. Zgodnie z tradycją na tytuł wydawany na wszystkie ważniejsze platformy poczekają posiadacze konsoli Nintendo Switch – wersja na ich sprzęt wydana zostanie 28 listopada.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments