Blair Witch na PS4 – zapowiedź już na kanale PlayStation

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 26.11.2019, 15:00 Aktualizacja: 26.11.2020, 14:57
Zapowiedź Blair Witch na PS4 to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie o solidnym polskim survival horrorze od studia Bloober Team. Tytuł na licencji popularnej serii filmów oraz produktów towarzyszących był dotychczas dostępny wyłącznie na Xbox One oraz PC. Premiera już w grudniu!
trailer polskiego horroru blair witch
19 Udostępnień

Zapowiedź Blair Witch na PS4 już na kanale PlayStation

Na oficjalnym kanale PlayStation pojawiła się zapowiedź Blair Witch na PS4 – dotychczasowej gry exclusive na Xbox One oraz PC. Prezentuje on przede wszystkim oceny oraz opinie z pozytywnych recenzji tytułu. Gracze zainteresowani szerszymi szczegółami rozpocząć mogą poszukiwania chociażby od gameplayu Blair Witch – jest on naprawdę przerażający i fanom klasycznych survival horrorów powie więcej niż choćby tysiąc dobrych not z branżowych omówień.

Jakie oceny Blair Witch zostały pominięte w materiale?

Z ocen Blair Witch ujętych w materiale promocyjnym mogłoby wynikać, że jest to gra wybitna. O ile twórcy z polskiego Bloober Team nie mają się czego wstydzić, odbiór produkcji był nieco bardziej mieszany. W dniu premiery średnia ocen recenzji dodawanych do portalu Metacritic wynosiła 70%, a teraz w przypadku wersji na Xbox One spadła nawet do 66. Spośród dwudziestu ośmiu recenzentów aż dwunastu kończyło rozgrywkę z mieszanymi uczuciami, a dwójka miała zdecydowanie negatywną opinię. Edge Magazine oraz portal New Game Network oceniły Blair Witch na 4/10.

Premiera Blair Witch na PS4 zaplanowana została na 3 grudnia 2019 roku, podczas gdy wersja na PC oraz Xbox One znajduje się na rynku od 30 sierpnia. Za produkcję odpowiada studio Bloober Team, którzy uważani są za mistrzów polskiegu horroru. W ich portfolio znajduje się chociażby Layers of Fear 2 – pierwszoosobowy thriller psychologiczny doceniony przez graczy i krytyków z całego świata.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments