Borderlands 3 na PC popularne mimo kontrowersji

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 16.09.2019, 12:00 Aktualizacja: 16.09.2020, 12:01
Członek załogi Gearbox Software ogłosił, że Borderlands 3 na PC cieszy się ogromną popularnością, znacznie przebijającą i tak hitowe poprzednie odsłony serii. Stało się tak pomimo protestów graczy, którą wywołała decyzja o sprzedaży gry wyłącznie przez Epic Games Store.
borderlands 3 na pc
5 Udostępnień

Borderlands 3 na wyłączność dla Epic Games Store

Produkcja Gearbox Software to kolejna w ostatnim czasie gra, która w dystrybucji cyfrowej sprzedawana będzie wyłącznie przez Epic Games Store. Mimo iż wywołało to sporo kontrowersji i nie obeszło się bez zemsty graczy Borderlands 3, nie przełożyło się ostatecznie na zmniejszenie popularności nowej odsłony loot shootera. Jak sugerują wpisy pracownika GS, jest wręcz przeciwnie.

Mimo braku konkretnych danych, jak najbardziej wierzymy mu na słowo. Po bardzo długim rozpędzie Borderlands 2 sprzedało się ostatecznie w liczbie 11 mln egzemplarzy. Trzecia odsłona dzięki rekordowemu startowi może osiągnąć ten pułap znacznie szybciej.

Borderlands 3 na rynku jest od piątku

Premiera sieciowej strzelanki Gearbox Software miała miejsce w piątek 13 września. Jeszcze przed tym wydarzeniem zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie informacje o Borderlands 3. Dzień wcześniej mieliśmy również okazję zebrać w jednym miejscu przedpremierowe oceny gry. W wielu portalach branżowych wystawiono produkcji stopień 9/10, a choć krytycy podkreślają brak znaczących rewolucji, przyjemność płynąca z dzikiego humoru oraz jeszcze dzikszego gameplayu ma być wyrazista jak nigdy wcześniej w serii.

Szalony loot shooter, idealny do gry ze znajomymi, ukazał się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Na dzień dzisiejszy nie jest przewidziana możliwość rozgrywki międzyplatformowej, jednak w przyszłości Gearbox Software połączyć ma posiadaczy poszczególnych platform. O postępach w pracach nad tą funkcją oraz innymi rozszerzeniami informować będziemy was na bieżąco.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments