Borderlands 3 na półkach! Kupicie loot shootera w dniu premiery?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 13.09.2019, 16:00 Aktualizacja: 13.09.2020, 16:10
Już dziś premiera Borderlands 3. Piątek trzynastego jest zdecydowanie szczęśliwy dla miłośników sieciowych strzelanek, którzy lubią bezpretensjonalną rozgrywkę w szybkim stylu. Co warto wiedzieć o produkcji Gearbox Software przed zdecydowaniem się na jej zakup?
5 Udostępnień

Premiera Borderlands 3 już dziś!

W ostatnich dniach pisaliśmy o tej grze niemal codziennie. I nic dziwnego! Dzisiejsza premiera Borderlands 3 wywołuje spore emocje wśród fanów sieciowych strzelanek. Gearbox Software doskonale wie, jak zrobić tego typu grę. Najlepiej świadczą o tym oceny Borderlands 3 z przedpremierowych recenzji. Produkcja wychwalana jest w nich pod niebiosa, a ocena 85/100 w agregacie recenzji Metacritic to nie byle jakie osiągnięcie.

Większość graczy wypróbować będzie mogło Borderlands 3 od dzisiaj – gra ma swoją premierę w piątek 13 września. Mimo braku opcji rozgrywki międzyplatformowej, posiadacze PlayStation 4, Xbox One oraz PC mają dzięki temu szansę na naprawdę dobry weekend. Ceny poszczególnych edycji w oficjalnych punktach dystrybucyjnych kształtują się następująco dla poszczególnych edycji Borderlands 3:

  • Standard – 298,99 zł w przedsprzedaży w Microsoft Store , 299 zł w PS Store, 259,99 zł w Epic Games Store.
  • Deluxe – 368, 99 zł w przedsprzedaży w Microsoft Store, 369 zł w PS Store, 329,99 zł w Epic Games Store.
  • Super Deluxe – 428,99 zł w przedsprzedaży w Microsoft Store, 429 zł w PS Store, 429,99 zł w Epic Games Store.

Co jeszcze warto wiedzieć o grze Gearbox Software?

Dzieło Gearbox Software to trzecia odsłona docenionej przez graczy serii strzelanek FPP z elementami RPG. Główną cechą charakterystyczną cyklu jest jej niezwykle luźny charakter, a także magnetyzm kolejnych podejść. Nawet jeśli chwilowo znudzimy się strzelaniem w celu uzyskania jak najpokaźniejszego lootu, szybko zaczyna luzu prezentowanego przez twórców Borderlands 3 brakować.

Koniecznie sprawdźcie nasz artykuł z podsumowaniem wszystkich istotnych informacji o Borderlands 3 przed premierą. Poznacie dzięki niemu fabułę gry i lokacje, szczegóły dotyczące gameplayu i zbiór ciekawych nowinek na temat produkcji Gearbox Software. Dzisiejsza premiera tytułu jest prawdziwym świętem dla fanów sieciowych strzelanek, więc zdobycie tych informacji wydaje się nieodzowne!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments