Brom od nowego Wydawnictwa 23 [ZAPOWIEDŹ]

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 15.03.2019, 11:44 Aktualizacja: 15.03.2020, 11:44
Wydawnictwo 23 to nowe wydawnictwo na polskim rynku komiksowym. 30 marca swoją premierę będzie mieć ich pierwszy album Brom, którego autorką jest Unka Odya.
4 Udostępnień

Brom – komiks o istotach, które żyją obok nas

Brom zadebiutuje podczas 8. Krakowskiego Festiwalu Komiksu. To komiks grozy skierowany do młodzieży i… właściwie wszystkich, którzy kiedyś do młodzieży należeli, a których interesuje tematyka nadprzyrodzonych i nadnaturalnych mocy osadzonych w dobrym klimacie.

W Bromie wierzenia ludowe mieszają się ze współczesnymi tajemnicami, a całość doprawiona jest odpowiednią dawką wątków obyczajowych.

Wydawnictwo 23 – wydawnictwo z misją

Jak zapowiada Jerzy Łanuszewski, założyciel nowego wydawnictwa, ma ono wydawać komiksy z dziwnej Polski. Wydawnictwo 23 skupi się więc na polskich, często niszowych twórcach, którzy rysują na pogorniczony fantastyki i realizmu magicznego. Samo wydawnictwo tak opisuje swoją misję:

“…. dostarczanie (…) produkcji nietypowych i intrygujących. Takich, których się nie spodziewacie. Będzie mrocznie, będzie strasznie – ale nie bójcie się. Wywrócenie mózgu na lewą stronę nie jest wcale takie złe.”

Nas z pewnością zaintrygowali – spodziewajcie się więc recenzji Bromu na Zagrano.pl w najbliższym czasie!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments