Call of Duty Mobile: tryb Zombie wystartował!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 25.11.2019, 19:00 Aktualizacja: 25.11.2020, 17:14
Tryb zombie w Call of Duty Mobile już wystartował! Klasyczna i znana z wielu gier z serii mapa Shi No Numa po raz kolejny stanie się areną walki z hordami nieumarłych. W grze na urządzenia przenośne pojawi się ona w trybie Raid lub bardziej klasycznym Endless Survival. Wypróbowywaliście już battle royale w ujęciu Activision?
call of duty mobile tryb zombie
1 Udostępnień

Tryb Zombie rusza w Call of Duty Mobile

Jak poinformowali na deweloperskim blogu twórcy Call of Duty Mobile, w grze wystartował już dostęp do trybu Zombie odblokowywany po osiągnięciu piątego poziomu w odsłonie popularnej serii strzelanek na urządzenia przenośne. Samemu lub w grupie maksymalnie czterech graczy rozpoczynamy grę z pistoletem oraz nożem w ręku. Na samym początku tylko te dwie bronie służyć będą nam za obronę przed hordą nieumarłych istot.

call of duty mobile tryb zombie

Co dokładniej przyniesie otwarty tymczasowo tryb? – W trybie zombie gracze rozgrywają tryb Raid lub bardziej klasyczny tryb Endless Survival na mapie Shi No Numa, która została przystosowana do telefonów komórkowych, a pierwotnie pojawiła się w Call of Duty®: World at War. W trybie Raid, po wyczyszczeniu kolejnych fal zombie, gracze uczestniczą w walce z bossem na sam koniec meczu. Doświadczenie zombie przynosi także nowe wyzwania dla graczy Call of Duty: Mobile, możliwe do wykonania w trybie współpracy, nowe style gry i poukrywane easter eggi – czytamy w materiale prasowym.

Początek drugiego sezonu

Oprócz trybu zombie w grze ruszył także sezon 2. Tytuł wzbogacił się więc o mnóstwo nowych broni, różnorodne wyposażenie, świeże spraye i gesty – wszystko to dostępne w trybie wieloosobowym oraz Battle Royale. Czy warto je wszystkie wypróbować, dowiecie się w naszej recenzji Call of Duty Mobile. – To z całą pewnością kamień milowy w rozwoju rynku gier mobilnych. Gra AAA znakomicie wykonana i wyznaczająca nowe standardy na rynku, może być zwiastunem zmiany nastawiania wielkich marek do rynku mobilnego – napisał w tekście Krzysztof Kapinos.

call of duty mobile tryb zombie

Nic dziwnego, że świeżo po premierze gra wydawana przez Activision i stworzona przez należące do Tencentu Timi Studio w pierwszym tygodniu na rynku została ściągnięta 100 milionów razy, co przełożyło się na 17,7 mln dolarów z mikrotransakcji. Gra ukazała się 1 października na urządzenia przenośne z Androidem oraz iOS-em.

Źródło: Activision. Grafika: Activision.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments