Call of Duty: Modern Warfare i Warzone. Oficjalny zwiastun 6. sezonu

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 29.09.2020, 11:43 Aktualizacja: 29.09.2021, 11:46
Do premiery Call of Duty: Black Ops - Cold War pozostało jeszcze półtora miesiąca, zatem fani kultowej serii FPS-ów muszą wykazać odrobinę cierpliwości. W oczekiwaniu na trafienie do sprzedaży nowej części mogą przystąpić do rywalizacji w Call of Duty: Modern Warfare i Warzone. Otrzymaliśmy oficjalny zwiastun zapowiadający szósty sezon rozgrywek.
0 Udostępnień

Szósty rozdział gotowy do startu

Już dziś, 29 września, rozpocznie się szósty sezon rozgrywek w Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone. Głównym miejscem dla zmagań będzie Werdańsk, a na użytkowników czeka moc atrakcji. Zapowiadaliśmy już nadejście nowych operatorów, Farah oraz Nikołaja, którzy wkroczą do miasta i staną przed zadaniem powstrzymania Zachajewa. Ponadto na mapie Battle Royale nie zabraknie nowego środka transportu.

Będzie nim metro, co na pewno nie tylko przyśpieszy poruszanie się w terenie, lecz przede wszystkim urozmaici samą rozgrywkę i podniesie poziom adrenaliny. Gracze mogą także spodziewać się ograniczonego czasowo trybu Warzone zwanego Armored Royale, który będzie zawierał opancerzone ciężarówki. Dla zwolenników zabawy wieloosobowej interesujący powinien być Killstreak Confirmed, czyli nowy tryb, stanowiący połączenie Kill Confirmed z Killstreaks. W przepustce bojowej sezonu szóstego znajdziemy zupełnie nową zawartość, a także broń do walki wręcz i ruch kończący, określany jako Vampire Bat.

Oczywiście to tylko zalążek tego, czego należy oczekiwać po nowej odsłonie zmagań. Nie pozostaje nic innego, niż przystąpić do rywalizacji w szóstym sezonie i na własnej skórze przekonać o nowościach, które przygotowali dla nas organizatorzy rozgrywek w Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments